Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Klarą, a w sieci zawrzało. "Nieodpowiedzialna matka". Odpowiedziała i zamknęła usta hejterom

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym jej córka Klara nóżki ma ułożone w tzw. siad W. Internautki od razu postanowiły zwrócić trenerce uwagę.

Anna Lewandowska ma wiele pomysłów, jak spędzać czas ze swoją córką, Klarą. Wspólne wyjazdy, mecze, czytanie książek... Trenerka zabrała ją ostatnio nawet na swój sportowy obóz. Teraz pokazała zdjęcie, jak ćwiczy, a dziewczynka towarzyszy u jej boku.

W o r k. L i f e. B a l a n c e. @healthycenterbyann miejsce przyjazne dla MAM i DZIECI! Zapraszamy, pomożemy wrócić Ci do formy #hpba #healthyplanbbyann #annalewandowska #healthy #byAnn #workout #work @babybyann - napisała pod zdjęciem Lewandowska.
 

Czujne oko "instagramowych" matek zwróciło uwagę na sposób, w jaki siedzi dziewczynka. Internautki postanowiły wytknąć trenerce błąd.

Ania, tak nie powinna mała siedzieć, bo sobie kolana wykrzywia - napisała jedna z nich.
"Siad W" jest zmorą każdej mamy z raczkującym dzieckiem, bo może powodować trudno odwracalne wady postawy.
Takie zdjęcia propagują niewłaściwe rzeczy, a wszystkie fanki zaraz to popierają. Taka IDOLKA jak Anka powinna kontrolować to, co wrzuca, nie tylko pod względem żywienia, ale też pod względem rzeczy związanych z dziećmi. Nie dziwię się, że ludzie zwracają uwagę na buty i siad Klary. Jak coś wrzucisz - przemyśl. Bo naśladuje Cię tysiące osób. Szkoda, byś propagowała rzeczy złe i niewłaściwe - apelowała następna.
To prawda. Nieodpowiedzialna matka - wtórowała kolejna.
Ja gonie moja małą jak siada w ten sposób - pisała kolejna.

Lewandowska nie pozostała obojętna na powyższe komentarze.

Klarunia usiadła tak przez chwilę, akurat tego pilnuję. Proszę zająć się swoimi dziećmi - odpowiedziała.

Ania, tak trzymaj!

embed

MM