Ewan McGregor został rzucony przez kochankę i pojawiły się plotki, że wrócił do żony. Ona w końcu komentuje

Po ostatnich zdjęciach Ewana McGregora pojawiły się informacje, że wrócił do żony. Teraz Eve Mavrakis skomentowała te doniesienia.

Ewan McGregor w październiku porzucił swoją żonę, Eve Mavrakis, dla młodszej o 13 lat koleżanki z planu serialu "Fargo", Mary Elizabeth Winstead. Małżeństwo było razem przez 22 lata, dlatego ta informacja była wielkim zaskoczeniem.

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że Mary Elizabeth zaledwie po paru miesiącach zostawiła aktora. Mimo braku potwierdzenia tej informacji, McGregor widziany był w domu żony, z którą jeszcze się nie rozwiódł, co tylko podsyciło plotki.

Teraz Eve Mavrakis została poproszona przez Daily Mirror o komentarz do tej sytuacji. Jej odpowiedź rozwiewa wątpliwości dotyczące ich powrotu do siebie.

Nie obchodzi mnie, co on robi. Nie rozmawiamy ze sobą - powiedziała.

Wygląda na to, że jednak nie ma co liczyć na to, że wrócą do siebie.

McGregor i Mavrakis

Ewan McGregor i Eve Mavrakis wzięli ślub w 1995 r., doczekali się czterech córek: 21-letniej Clary, 16-letniej Jamyan, 15-letniej Esther i 6-letniej Anouk.

Złote Globy

Podczas rozdania tegorocznych Złotych Globów Ewan McGregor zaskoczył wszystkich swoim przemówieniem. Gwiazdor otrzymał statuetkę za najlepszego aktora w mini serialu telewizyjnym. Odbierając ją, podziękował zarówno swojej żonie, jak i kochance. Możecie to zobaczyć TUTAJ.

OG