Znany aktor przyłapany z koleżanką z planu. Dzień później paparazzo spotkał jego żonę. Wszystko jasne: TO KONIEC

Ewan McGregor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa - podają zagraniczne media. Po tym, jak aktor był widziany z młodszą o 13 lat koleżanką z planu filmowego, Eve Mavrakis miała zdjąć obrączkę.

Związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis stanowił ewenement w świecie show-biznesu. Para była małżeństwem od 22 lat i wychowywała wspólnie czwórkę dzieci. Brytyjski gwiazdor zawsze z czułością wypowiadał się o żonie. Również w ostatnich wywiadach, których udzielał przy okazji promocji "Amerykańskiej sielanki" i "Trainspotting 2", nie szczędził miłych słów na jej temat.

Wiedziałem, że chcę z nią być i że to będzie inny rodzaj relacji niż te, które miałem z bardzo wieloma kobietami przed nią. Nie myliłem się, dokonałem właściwego wyboru - mówił w jednym z wywiadów. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że McGregor i Mavrakis postanowili się rozstać. Zagraniczne media informują, że para jest w separacji od maja. Jak donosi "People" aktor miał już znaleźć pocieszenie u młodszej koleżanki z planu serialu "Fargo", Mary Elizabeth Winstead.

Para została przyłapana na pocałunkach - czytamy.  

Ostatecznym potwierdzeniem plotek ma być fakt, że Mavrakis zdjęła obrączkę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

McGregor i Mavrakis wzięli ślub w 1995 r., doczekali się czterech córek: 21-letniej Clary, 16-letniej Jamyan, 15-letniej Esther i 6-letniej Anouk.

WJ

Więcej o:
Komentarze (39)
Ewan McGregor rozstał się z żoną! Byli małżeństwem 22 lata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 38 razy 36

  I niech mi ktoś nie mówi ze - ślub i dzieci są gwarancją trwałości związku. Bzdury.

 • Gość: pola

  Oceniono 26 razy 22

  przykre

 • Gość: Zaloguj się lub komentuj jako gość

  Oceniono 24 razy 16

  zamienił stryjek siekierkę na kijek.
  się zobaczy, ile nowszy model z dziadem wytrzyma.
  życie jest takie proste i przewidywalne...

 • Gość: dupa_sałata

  Oceniono 14 razy 6

  jestem w trakcie rozwodu, po osiemnastu latach w związku (cztery pierwsze na kartę rowerową) i mogę powiedzieć jedno - miłość potrafi się wypalić bez dodatkowych... przyczyn, że tak powiem; ciągle się zmieniamy - my, ludzie; to co było do przełknięcia 20 lat temu, teraz staje kością w gardle (nie mam to na myśli żadnych fizycznych czynności; ) panta rei; z pewnością Ewan będzie miał łatwiej niż żona, ale who knows? wszystkim życzę szczęścia (Wam też, Czytelnicy: )))

 • aniorek

  Oceniono 9 razy 5

  obraczek to ponoc od kilku miesiecy oboje nie nosza. nie jest tez tajemnica, ze mieli tzw otwarty zwiazek, EM ma zwyczaj spania z kolezankami z planu.

 • adcore

  Oceniono 4 razy 2

  biedny..bogaty...te same problemy...
  Mum-of-three discovered partner had a baby with another woman at the same time she was pregnant… and now she’s best mates with his mistress
  Kat Leszkowska, 31, from Norwich, was horrified when she found out cheating Gary Atkins had been playing her and Sam Orford off against each other. But now the two women are best mates and regularly meet up with their kids, who share a dad

  s://www.thesun.co.uk/fabulous/4720053/mum-of-three-discovered-partner-had-a-baby-with-another-woman-at-the-same-time-she-was-pregnant-and-now-shes-best-mates-with-his-mistress/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX