Cielecka świętuje 46. urodziny! Z tej okazji pokazała zdjęcie bez makijażu. "Taka jestem. Trochę już przeżyłam"

Magdalena Cielecka z okazji 46. urodzin opublikowała zdjęcie bez grama makijażu. Chciała pokazać, że "trochę już przeżyła". Mimo to, niezmiennie jest piękna.

Magdalena Cielecka to kolejna gwiazda, która nie wstydzi się pokazać swojej "prawdziwej twarzy". Kobieta obchodzi właśnie swoje 46. urodziny i wygląda na to, że jest to dla niej czas podsumowań. Zdjęcie bez grama makijażu i filtrów uzupełniła o równie szczery opis i życzenia dla samej siebie.

Dziś moje 46. urodziny. To ja. Tak wyglądam. Bez upiększeń, retuszu, filtrów. Taka jestem. Trochę już przeżyłam, wielu rzeczy dotknęłam, sporo ludzi spotkałam. Ciągle liczę na więcej! Piękniej. Mądrzej. Życzę sobie dobrego, świadomego życia. Wrażliwości na innych i słabszych. Szacunku dla wartości. Nieustawania w dążeniu do prawdy. Ciekawości i rozwoju. Wolności i demokracji. Wspólnoty. Pokoju. Miłości. I nadziei, że to wszystko nastąpi - tak wzruszająco i pokornie opisała zdjęcie Cielecka.

Pod zdjęciem pojawiło się bardzo dużo ciepłych słów, życzeń i wyrazów podziwu. Fani docenili szczerość aktorki i dali wyraz swojej sympatii.

Piękna, Prawdziwa i Mądra.
Widziałem Panią w niedzielę w teatrze, prawdziwe piękno nie potrzebuje retuszu. Samego dobra!
Niech się Pani nigdy nie zmienia, coraz mniej jest na tym świecie tak wartościowych ludzi.
Ludzie są piękni, gdy mają piękny umysł! Niech Pani wszystkie marzenia się ziszczą.

My też podziwiamy tę dobrą aktorkę i dołączamy się do życzeń! Sto lat!

PC