Bajeczny ślub córki rosyjskiego miliardera. Koncert Jennifer Lopez i biżuteria warta majątek. Mamy zdjęcia

Ach, cóż to był za ślub! Rosyjskich miliarder zadbał o to, żeby zamążpójście jego córki było jednym z najważniejszych wydarzeń w Rosji w ostatnim czasie.

Svetlana Tuganova jest jedną z dwóch córek bajecznie bogatego rosyjskiego oligarchy, Vladimira Tuganova. 20-latka stanęła właśnie na ślubnym kobiercu, a jej ojciec zadbał o to, żeby cała ceremonia była zrobiona z rozmachem godnym prawdziwej księżniczki.

Svetlana Tuganova wyszła za mąż za Zaura Alikova, który z pochodzi z Osetii. Lista gości była starannie przygotowana, zadbano o to, żeby pojawiła się bogata, rosyjska śmietanka towarzyska. Z informacji wynika, że na ślubie gościła nawet była żona Władimira Putina.

Panna młoda miała dwie suknie. Podczas ślubu pojawiła się w długiej, białej kreacji o charakterze etnicznym. Później przebrała się w odważniejszą suknię z odsłoniętymi ramionami.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Wesele miało miejsce w jednej z najbardziej luksusowych restauracji w Moskwie. Nie wpuszczono na nie przedstawicieli mediów. Z informacji niektórych gości wynika, ze podczas uroczystości odbyły się koncerty, w tym także samej Jennifer Lopez. Do tego pokaz tańców osetyńskich i fajerwerków.

Nie wiadomo, ile dokładnie kosztowała cała ceremonia, ale patrząc na zdjęcia, można stwierdzić, że niemało. Same kolczyki panny młodej miały kosztować około 200 tysięcy.

No cóż, kto bogatemu zabroni? ;)

embed

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.