Bajeczny ślub córki rosyjskiego miliardera. Koncert Jennifer Lopez i biżuteria warta majątek. Mamy zdjęcia

Ach, cóż to był za ślub! Rosyjskich miliarder zadbał o to, żeby zamążpójście jego córki było jednym z najważniejszych wydarzeń w Rosji w ostatnim czasie.

Svetlana Tuganova jest jedną z dwóch córek bajecznie bogatego rosyjskiego oligarchy, Vladimira Tuganova. 20-latka stanęła właśnie na ślubnym kobiercu, a jej ojciec zadbał o to, żeby cała ceremonia była zrobiona z rozmachem godnym prawdziwej księżniczki.

Svetlana Tuganova wyszła za mąż za Zaura Alikova, który z pochodzi z Osetii. Lista gości była starannie przygotowana, zadbano o to, żeby pojawiła się bogata, rosyjska śmietanka towarzyska. Z informacji wynika, że na ślubie gościła nawet była żona Władimira Putina.

Panna młoda miała dwie suknie. Podczas ślubu pojawiła się w długiej, białej kreacji o charakterze etnicznym. Później przebrała się w odważniejszą suknię z odsłoniętymi ramionami.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Wesele miało miejsce w jednej z najbardziej luksusowych restauracji w Moskwie. Nie wpuszczono na nie przedstawicieli mediów. Z informacji niektórych gości wynika, ze podczas uroczystości odbyły się koncerty, w tym także samej Jennifer Lopez. Do tego pokaz tańców osetyńskich i fajerwerków.

Nie wiadomo, ile dokładnie kosztowała cała ceremonia, ale patrząc na zdjęcia, można stwierdzić, że niemało. Same kolczyki panny młodej miały kosztować około 200 tysięcy.

No cóż, kto bogatemu zabroni? ;)

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (47)
Bajeczny ślub córki rosyjskiego miliardera, Svetlany Tuganovej. Koncert Jennifer Lopez i kolczyki za 200 tysięcy złotych. Mamy zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: go

  Oceniono 14 razy 12

  kurs plotka: jak z pięciu fotek zrobić osiemdziesiąt cztery rozpikselowasne obrazki, na których ludziom oczy świecą szaleńczym bielmem, a wymyślne dekory na sukni wyglądają jak rozlana kawa:)

 • Gość: gosc

  Oceniono 20 razy 10

  Skalpelem malowana... botoxem wygladzona. Zgroza. Pustaki z kasa ktorej sami nie zarobili.

 • boniface

  Oceniono 15 razy 9

  Ta Świetlana ma tylko rosyjskie imię a sam ubiór wskazuje ze jest z pochodzenia dagestanka lub czeczenka.

 • Gość: Tac

  Oceniono 6 razy 6

  Jakością zdjęć kpicie z czytelników!

 • Gość: icestorm

  Oceniono 10 razy 6

  No ludziska, patrzajta jak się miliardery bawią,żenią,za mąż wychodzą, jakie bogactwo, no aż
  fuuuuuj ! Mafiosi jak się patrzy! A zdjęcia nędzne, jakby jakaś bida za mąż wychodziła. Dajcie
  spokój.

 • kwiatekkk

  Oceniono 7 razy 5

  A może jednak Swietlana Tuganowa, Władimir Tuganow i Zaur Alikow, bando beznadziejnych czerskich nieuków ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX