Gwiazdor "M jak Miłość" dołączył do obsady "Korony Królów". Poprosił wyrozumiałość: Nagle wszyscy są historykami

Tadeusz Chudecki znany z "M jak Miłość" wcieli się w nową postać "Korony Królów". Zaapelował do widzów, żeby nie wyśmiewali tej historycznej produkcji.

Tadeusz Chudecki, znany jest jako Henio z "M jak Miłość", niedawno opuścił obsadę serialu. Teraz wraca do TVP. Już niedługo będziemy go oglądać w roli podskarbiego w wywołującym kontrowersje serialu "Korona Królów".

Aktor w związku z nową rolą żywi wiele obaw. O wszystkim opowiedział w wywiadzie przeprowadzonym przez "Super Expres". Poprosił widzów, aby dali serialowi szansę.

Z dużą atencją biorę udział w tym projekcie i chciałbym, żeby widzowie dali wszystkim twórcom trochę czasu, bo i dla nas, aktorów, też nie jest to łatwe zadanie - wyznał Chudecki.

Jego słowa odnoszą się do fali hejtu jaka spłynęła na "Koronę Królów". Już po emisji pierwszego odcinka internauci wytknęli twórcom wiele błędów.

Nagle wszyscy Polacy zrobili się historykami. Chciałbym zrobić taką sondę na ulicy, kto wie, kiedy się urodził i zmarł Łokietek. Podejrzewam, że niewiele osób by wiedziało - dodał.

Aktor w wywiadzie zaznaczył, że cieszy się z nowej roli. Zwłaszcza, że podskarbi cechuje się zupełnie inną osobowością niż Henio z "M jak miłość". Dla Chudeckiego to ciekawa odmiana i wyzwanie.

Gram podskarbiego, czyli człowieka, który zarządza majątkiem, skarbcem królewskim. Wiem, że mam mieć wątek miłosny, z czego się bardzo cieszę, bo może się wreszcie wypromuję jako amant na stare lata - powiedział.

Mężczyzna o atmosferze na planie opowiedział w samych superlatywach.

Na planie jest niezwykła atmosfera. Odczuwa się, że robi się jakiś inny rodzaj filmu. Widzę, że koledzy aktorzy też jakoś świątecznie podchodzą do tej pracy, bo my jako aktorzy też tęsknimy do filmów kostiumowych bez względu na to, co się mówi - podkreślił aktor.

W rozmowie Chudecki stwierdził, że obecność "Korony królów" w telewizji jest bardzo ważna. Cieszy się, że TVP podjęła się trudnego wyzwania i zdecydowała się stworzyć tę historyczną produkcję.

Chwała telewizji za to, że zdecydowała się na zrobienie serialu historycznego, który jest o wiele bardziej trudny i odpowiedzialny - dodał aktor.

A Wy co sądzicie o tym serialu? Dajcie znać w komentarzu!

PC

Więcej o:
Komentarze (103)
Tadeusz Chudecki znany z "M jak Miłość" dołączy do obsady "Korony Królów". Aktor zaapelował do widzów
Zaloguj się
 • a.k.traper

  Oceniono 42 razy 42

  Co to znaczy gwiazdor z "M jak miłość", chyba aktor grający w tym serialu a nie zaraz gwiazdor, bo znają go tylko oglądajacy to "dzieło sztuki"?

 • nanabun

  Oceniono 48 razy 38

  Chłopie, jaki czas mają dawać widzowie? Film jest po prostu gniotem. Typowa telenowela, tyle że nieudolnie kostiumowa. Jak przy każdej noweli, oglądanie powoduje spłaszczanie fałd mózgowych. Wytrzymałem 1,5 odcinka, więcej organizm nie zniesie.

 • a.k.traper

  Oceniono 42 razy 36

  Przepraszam bardzo ale trudno się wyśmiewać z czegoś co jest tragedią aktorską, obejrzałem kiedyś dosłownie kilka minut, bo lubie historyczne filmy ale tu było troje aktorów i chyba każde z innej produkcji, mówiący innym tempem i o czym innym. By nie było, że jestem stronniczy to moja żona go również nie ogląda chociaż jak większośc kobiet lubi te różne szopki obejrzeć. Gdyby komuś przyszło do głowy popełnić cykl historyczny na bazie np. J.I.Kraszewskiego i z aktorami, którzy czytali te dzieła przynajmniej dwa razy to może i by coś wyszło fajnego. Mój syn, juz inne pokolenie, też próbował to obejrzeć bo też czyta historyczne książki i nawet razem oglądamy takie filmy w róznej wersji językowej, szkoda, że rosyjskich się u nas teraz nie przybliża a jest co obejrzeć o dawnych komediach nie wspominając, takze czeskie były przepyszne dla ducha.
  Jeżeli aktorzy nie rozumieją co graja i o jakich faktach mówią to trudno by wyszedł dobry serial, niestety, to pieniądze źle zainwestowane i ja sobie smaku psuć nie zamierzam.

 • Gość: Florentyna

  Oceniono 39 razy 35

  Powiedzieć że niedawno opuścił obsadę M jak miłość jest sporym nadużyciem. Ładnych parę lat już minęło....

 • Janusz Szmelc

  Oceniono 34 razy 24

  Niestety ten serial został stworzony na modlę tureckich "arcydzieł" , którymi raczył Kurski oglądaczy TVP . Słabe kostiumy , słabe dekoracje , wielu aktorów prezentuje poziom tylko nieco wyższy od amatorów . Realia historyczne , to już niestety najsłabszy punkt tego serialu .Obejrzałem dwa odcinki i starczy ...

 • Gość: ja

  Oceniono 33 razy 23

  Pie... jak poparzony. O kabonę chodzi i tyle. Hipokryci.

 • kopydlo

  Oceniono 21 razy 21

  No ale to jest beznadziejne i co ja na to poradzę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX