Patryk Vega pokazał plakat "Kobiet mafii". Takiej reakcji chyba nie przewidział. Internauci bezlitośni. "Niezłe g*wno"

Patryk Vega pochwalił się plakatem swojego najnowszego filmu pt. "Kobiety mafii". Tak negatywnej reakcji internautów raczej się nie spodziewał.

Najnowszy film Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii" jeszcze nie trafił do kin, a już wzbudza wiele skrajnych emocji. Niedawno w sieci pojawił się jego reżyserski zwiastun bez cenzury (możecie go zobaczyć TUTAJ), a w nim pełno wulgaryzmów, seksu i przemocy, za co został skrytykowany. Tym razem kontrowersje wzbudził plakat teaserowy filmu, którym reżyser pochwalił się na Facebooku.

Internauci nie pozostawili na grafikach suchej nitki. W swoich komentarzach bezlitośnie wyśmiali efekty ich pracy.

Beznadziejny. Wygląda, jak robiony w Gimpie przez gimnazjalistę z 1 klasy. Widać, że się nie postaraliście. Wszystko na szybko. Jedna wielka wydmuszka.
To serio jest oficjalny profil Vegi? Plakat niezłe g*wno made in Paint.
Grafik płakał, jak wycinał. Panie Patryku, niech pan zleca prace graficzne profesjonalistom, a nie osobom, które nie potrafią prawidłowo użyć Pen Toola (...). Przecież to kpina.
Co ci ludzie robią z ludźmi, przecież oni wyglądają jak z kosmosu, po cholerę te ulepszenia. Nie rozumiem.

"Kobiety mafii" to historia oparta na faktach. W filmie możemy zobaczyć, jak wygląda życie żon, kochanek i córek gangsterów. Historia utrzymana jest w klimacie poprzednich hitowych produkcji Patryka Vegi, także jego fani nie powinni czuć się zawiedzeni. Scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a napisany został we współpracy z gangsterami z tzw "Grupy Mokotowskiej". Premiera już 23.02.2018 roku.

AG

Więcej o:
Komentarze (44)
Plakat filmu "Kobiety mafii". Patryk Vega mocno skrytykowany przez internautów
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 24 razy 18

  oj tam oj tam - nie narzekajcie bo zaś sie janusze i elektorat 500plus obrażą i pisowi podskoczy w sondażach - przecie to polski kino , nowy gatunek disco-gangsta , stworzony dla widzów z cebulandii - wy się śmiejecie a 2 mln znowu pójdą i obejrzą :) vega wstrzelił sie idealno w przenno-buraczanego widza

 • Gość: ptak66

  Oceniono 11 razy 9

  Jego filmy są jak discopolo

 • Rob S. Pierre

  Oceniono 8 razy 6

  He,he! Na plakacie brakuje jeszcze reżysera, dźwiękowca i kolesia od pchania wózka z kamerą.
  Średnio mnie to, bo i tak tego gniota nie obejrzę, ale polskie plakaciarstwo ma jakiś status, który trzeba podtrzymywać.

 • ad2009

  Oceniono 6 razy 6

  Plakat adekwatny do filmu i zawartości g...
  Absolutnie nie rozumiem krytyki.
  Wazne, ze podoba sie " nie elitom" - nie musza myslec co obraz przedstawia i co poeta miał na mysli

 • Oceniono 8 razy 6

  >>>Historia utrzymana jest w klimacie poprzednich hitowych produkcji Patryka Vegi, także jego fani nie powinni czuć się zawiedzeni.<<<<

  Nauczcie się pisać po polsku, "dobrzy dziennikarze".

  PS. Mam nadzieję, że nie muszę wam tłumaczyć, na czym polega błąd.

 • wolak007

  Oceniono 5 razy 5

  To korona królów plakatów.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 4

  vega to zbok zboczeniec i chory człowiek ale co niedzielę uczestniczy w koscielnych magicznych przedstawieniach i jest już zawodowym konsumentem tego małego chlebka ktory ma mu zapewnic życie wieczne wstęp na rajskie łąki i ziemski doczesny dobrobyt ----to się jakos kłoci ze sobą ale pasterzom to bardzo pasuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX