Patryk Vega pokazał plakat "Kobiet mafii". Takiej reakcji chyba nie przewidział. Internauci bezlitośni. "Niezłe g*wno"

Patryk Vega pochwalił się plakatem swojego najnowszego filmu pt. "Kobiety mafii". Tak negatywnej reakcji internautów raczej się nie spodziewał.

Najnowszy film Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii" jeszcze nie trafił do kin, a już wzbudza wiele skrajnych emocji. Niedawno w sieci pojawił się jego reżyserski zwiastun bez cenzury (możecie go zobaczyć TUTAJ), a w nim pełno wulgaryzmów, seksu i przemocy, za co został skrytykowany. Tym razem kontrowersje wzbudził plakat teaserowy filmu, którym reżyser pochwalił się na Facebooku.

Internauci nie pozostawili na grafikach suchej nitki. W swoich komentarzach bezlitośnie wyśmiali efekty ich pracy.

Beznadziejny. Wygląda, jak robiony w Gimpie przez gimnazjalistę z 1 klasy. Widać, że się nie postaraliście. Wszystko na szybko. Jedna wielka wydmuszka.
To serio jest oficjalny profil Vegi? Plakat niezłe g*wno made in Paint.
Grafik płakał, jak wycinał. Panie Patryku, niech pan zleca prace graficzne profesjonalistom, a nie osobom, które nie potrafią prawidłowo użyć Pen Toola (...). Przecież to kpina.
Co ci ludzie robią z ludźmi, przecież oni wyglądają jak z kosmosu, po cholerę te ulepszenia. Nie rozumiem.

"Kobiety mafii" to historia oparta na faktach. W filmie możemy zobaczyć, jak wygląda życie żon, kochanek i córek gangsterów. Historia utrzymana jest w klimacie poprzednich hitowych produkcji Patryka Vegi, także jego fani nie powinni czuć się zawiedzeni. Scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a napisany został we współpracy z gangsterami z tzw "Grupy Mokotowskiej". Premiera już 23.02.2018 roku.

AG