Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża i zamieszcza zdjęcie z "tego Tupolewa". "Tęsknię, ale już nie chcę płakać"

Joanna Racewicz opublikowała na Instagramie poruszający wpis na cześć swojego męża. Zdjęcie Pawła Janeczka, które zamieściła, pochodzi z "tego Tupolewa".

Joanna Racewicz straciła męża, Pawła Janeczka, w katastrofie pod Smoleńskiem. Dzienniakrka przy wielu okazjach wspomina ojca swojego syna, tak było również w dniu Wszystkich Świętych. Racewicz zamieściła poruszający wpis na Instagramie i opatrzyła go zdjęciem, które - jak napisała - pochodzi z "tego Tupolewa". 

Kolejny rok, jeszcze jeden znicz. Tyle ważnych słów, żal każdego, które nie zdążyło paść. Myślę. Tęsknię. Opowiadam o Tobie naszemu Synowi. Jesteś legendą, opowieścią, bajką na dobranoc. Tęsknię. Ale już nie chcę płakać. Chcę dziękować, że byłeś. I że wciąż mogę patrzeć w Twoje oczy - patrząc w oczy Igora. #pamięć #wspomnienia #janosik #dziękuję #dowidzeniadokiedyś Zdjęcie z Tupolewa. Właśnie z tego.
 

Poruszeni internauci komentowali wpis:

Piękne słowa pani Joanno. Igor ma wspaniałą mamę. Mąż na pewno jest z Was dumny.
Pani Joanno, jestem poruszona pani słowami, pani pamięcią, pani miłością.
Piękne słowa. Miłość ponad wszystko.

Paweł Janeczek był porucznikiem Biura Ochrony Rządu i szefem ochrony prezydenta RP. W 2004 r. wziął ślub z Joanną Racewicz, z którą miał syna Igora.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.