Pippa niemal przyćmiła Kate na jej ślubie. Jak księżna ubrała się na ślub siostry? To 100% elegancji!

Księżna Kate w wielkim dniu swojej siostry nie skradła całej uwagi Pippie. Siostra panny młodej wybrała elegancką, ale bardzo stonowaną kreację.

W sobotę w kościele św. Marka w Englefield Pippa Middleton powiedziała sakramentalne tak swojemu narzeczonemu Jamesowi Matthews. Siostra księżnej Kate wyglądała w swoim wielkim dniu olśniewająco i wydaje się niemal niemożliwe, by którakolwiek z pań zdołała by ją przyćmić. No, może poza jedną - gdy ma się za siostrę księżną Cambridge, żonę potencjalnego króla, wszystko może się zdarzyć.

Na szczęście nie zdarzyło się. Księżna Kate nie zamierzała odebrać siostrze należnej jej tego dnia uwagi. Wybrała różowobeżową kreację od Alexandra McQueena i fantazyjny kapelusz w tym samym odcieniu. Całość była równie elegancka, co stonowana.

Kreacja księżnej Kate była owiana tajemnicą. Wszyscy jednak zastanawiali się, co włoży. Pytanie było o tym bardziej nurtujące, jeśli przywoła się z pamięci kreację Pippy ze ślubu jej siostry. Wówczas jako druhna w delikatnej kremowej sukience zasłużyła na miano posiadaczki "najlepszej pupy na Wyspach".

Philippa Charlotte Middleton, zwana pieszczotliwie Pippą zawróciła w głowie księciu Harremu.Philippa Charlotte Middleton, zwana pieszczotliwie Pippą zawróciła w głowie księciu Harremu. AP/Kirsty Wigglesworth

Tym razem wszystkie "naj" zdecydowanie zarezerwowano dla Pippy.

ZI