Pippa niemal przyćmiła Kate na jej ślubie. Jak księżna ubrała się na ślub siostry? To 100% elegancji!

Księżna Kate w wielkim dniu swojej siostry nie skradła całej uwagi Pippie. Siostra panny młodej wybrała elegancką, ale bardzo stonowaną kreację.

W sobotę w kościele św. Marka w Englefield Pippa Middleton powiedziała sakramentalne tak swojemu narzeczonemu Jamesowi Matthews. Siostra księżnej Kate wyglądała w swoim wielkim dniu olśniewająco i wydaje się niemal niemożliwe, by którakolwiek z pań zdołała by ją przyćmić. No, może poza jedną - gdy ma się za siostrę księżną Cambridge, żonę potencjalnego króla, wszystko może się zdarzyć.

Na szczęście nie zdarzyło się. Księżna Kate nie zamierzała odebrać siostrze należnej jej tego dnia uwagi. Wybrała różowobeżową kreację od Alexandra McQueena i fantazyjny kapelusz w tym samym odcieniu. Całość była równie elegancka, co stonowana.

Kreacja księżnej Kate była owiana tajemnicą. Wszyscy jednak zastanawiali się, co włoży. Pytanie było o tym bardziej nurtujące, jeśli przywoła się z pamięci kreację Pippy ze ślubu jej siostry. Wówczas jako druhna w delikatnej kremowej sukience zasłużyła na miano posiadaczki "najlepszej pupy na Wyspach".

Philippa Charlotte Middleton, zwana pieszczotliwie Pippą zawróciła w głowie księciu Harremu.Philippa Charlotte Middleton, zwana pieszczotliwie Pippą zawróciła w głowie księciu Harremu. AP/Kirsty Wigglesworth

Tym razem wszystkie "naj" zdecydowanie zarezerwowano dla Pippy.

ZI

Więcej o:
Komentarze (44)
Pippa niemal przyćmiła Kate na jej ślubie. Jak księżna ubrała się na ślub siostry? To 100% elegancji!
Zaloguj się
 • Gość: Elka

  Oceniono 62 razy 42

  Bo Księżna Kate jest bardzo inteligentna. Nikt tego dnia nie powinien przycmić strojem i kolorem Panny Młodej. Takie sa zasady dobrego wychowania. Wsciekłe róże i mocne czerwienie, biel jest tego dnia niestosowna na śłubie. No ale nie wszystkie panie sa dobrze wychowane...przynajmniej w Polsce. Pogratulować- piękna Panna Młoda. cudowne kompozycje z kwiatów i nawet pogoda im sie udała. Szczęscia zyczę! :)

 • Gość: Zajtulmota

  Oceniono 40 razy 18

  Świetna sukienka księżnej.

 • Gość: :)

  Oceniono 35 razy 9

  Sukienka wygląda trochę jak podomka :) Z całą pewnością księżna nie przyćmiła siostry :)

 • gosc_z_krakowa

  Oceniono 12 razy 6

  Fantastyczne zdjęcia :) - ileż tu radości ale i taktu :)

 • Gość: abc

  Oceniono 11 razy 3

  To ma być elegancka sukienka? Kate wygląda, jakby wyskoczyła z serialu "Dynastia", hi, hi...

 • Gość: Stylistka

  Oceniono 5 razy 1

  Kolor sukienki Kate fatalny!Jej twarz zawsze jest czerwona,dekolt tez i do tego kości widać!Jedwabie zdecydowanie nie dla niej-do tego sie garbi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX