Angelina Jolie nigdy nie miała dobrych kontaktów z ojcem. Aktorka latami nie potrafiła mu wybaczyć, że porzucił rodzinę, a ostatecznie zerwała z nim kontakt w 2002 r. Wtedy Jon Voight udzielił niechlubnego wywiadu, w którym stwierdził, że jego córka ma problemy psychiczne. Urażona Jolie odcięła się od ojca i przez lata była głucha na wszelkie próby odnowienia przez niego kontaktu. Nie zaprosiła go nawet na swój ślub z Bradem Pittem w 2014 roku.
Teraz zachodnie media donoszą, że w relacjach córki i ojca nastąpił przełom, a ich pierwsze od lat wspólne zdjęcia zdają się to potwierdzać. Zostały wykonane kilka dni temu, kiedy Jolie i Voight wybrali się razem do restauracji z sushi. Towarzyszyła im czwórka dzieci gwiazdy.
W niedzielę reporter serwisu TMZ.com zapytał Voighta o to, jak planuje spędzić Dzień Matki (Amerykanie obchodzą go 14. maja). W odpowiedzi aktor wypowiedział kilka ciepłych słów o swojej córce.
Życzę mojej córce całej miłości świata, bo jest wspaniałą matką.
Zapytany, czy planuje spotkanie z Angeliną, odpowiedział:
Oczywiście, to moja rodzina, moje dziecko.
Trzymamy kciuki, żeby ta dwójka zażegnała dawne konflikty.
WJ
Milion na czeku, a na koncie zupełnie inna kwota. Tyle naprawdę dostał zwycięzca "Milionerów"
Koroniewska żartuje o rozwodzie z Dowborem. "Mam go już dosyć". W komentarzach się dzieje
Książulo odpalił się w sprawie napiwków. Wystarczyło pięć słów
Szczepanik z Pectus niedawno rozwiódł się z Gawędą z Blue Cafe. Teraz pokazał się z nową partnerką!
Agustin Egurrola wziął ślub kościelny. Jego żona zachwyciła kreacją
Daukszewicz gorzko o odejściu z TVN24 i wysokości emerytury. "Medialnie już dawno nie żyję"
Dziennikarka TVP zmagała się z sepsą. "Nie wiedziałam, czy będę mogła chodzić"
Taką emeryturę "na rękę" pobiera Adam Małysz. Padła konkretna kwota
"Co pan taki smutny?" Stanowski zdradza kulisy rozmowy z prezydentem