Nie rozmawiali ze sobą 15 lat. W końcu Angelina wybaczyła ojcu? Jego wypowiedź i TE ZDJĘCIA na to wskazują

Jon Voight latami bezskutecznie zabiegał o kontakt z córką, Angeliną Jolie. Ostatnio jednak pierwszy raz od dawna zrobiono im wspólne zdjęcia. Czyżby aktorka w końcu wybaczyła ojcu?

Angelina Jolie nigdy nie miała dobrych kontaktów z ojcem. Aktorka latami nie potrafiła mu wybaczyć, że porzucił rodzinę, a ostatecznie zerwała z nim kontakt w 2002 r. Wtedy Jon Voight udzielił niechlubnego wywiadu, w którym stwierdził, że jego córka ma problemy psychiczne. Urażona Jolie odcięła się od ojca i przez lata była głucha na wszelkie próby odnowienia przez niego kontaktu. Nie zaprosiła go nawet na swój ślub z Bradem Pittem w 2014 roku.

Teraz zachodnie media donoszą, że w relacjach córki i ojca nastąpił przełom, a ich pierwsze od lat wspólne zdjęcia zdają się to potwierdzać. Zostały wykonane kilka dni temu, kiedy Jolie i Voight wybrali się razem do restauracji z sushi. Towarzyszyła im czwórka dzieci gwiazdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

W niedzielę reporter serwisu TMZ.com zapytał Voighta o to, jak planuje spędzić Dzień Matki (Amerykanie obchodzą go 14. maja). W odpowiedzi aktor wypowiedział kilka ciepłych słów o swojej córce.

Życzę mojej córce całej miłości świata, bo jest wspaniałą matką.

Zapytany, czy planuje spotkanie z Angeliną, odpowiedział:

Oczywiście, to moja rodzina, moje dziecko.

Trzymamy kciuki, żeby ta dwójka zażegnała dawne konflikty.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.