Próba przed Miss Universe. Jedna z kandydatek usłyszała piosenkę Beyonce i... Każda fanka to zrozumie

Zoey Ivory to Miss Holandii 2016. Jej taniec na próbie do konkursu Miss Universe jest przebojem internetu.

 Zoey Ivory to modelka, zdobywczyni tytułu Miss Holandii 2016. Jako laureatka konkursu reprezentowała swój kraj na wyborach Miss Universe na Filipinach. Korony co prawda nie zdobyła,ale uwiodła miliony internautów zmysłowym tańcem, od jakiego nie mogła się powstrzymać podczas próby. Ktoś nagrał jej popis smartfonem, wrzucił do internetu i zaczęło się. Obecnie nagranie, na którym widzimy Zoey jak tańczy na scenie do piosenki "Single ladies" Beyonce ma na Youtube prawie pół miliona odsłon.

 

Zoey doceniła nieoczekiwaną sławę i na Instagramie podziękowała swoim świeżo upieczonym fanom:

Dziękuję wszystkim za słodkie wiadomości i wyrazy miłości. Dziewczyna z naturalnymi lokami i tatuażem niestety nie zwyciężyła w Miss Universe, ale zamierza zdobywać inne szczyty, które napotka na swojej drodze. Nie było to moim przeznaczeniem, ale pozwoliło zdobyć kolejne doświadczenie życiowe. Chwile na Filipinach były niesamowite, a ja przekonałam się, jak trudno jest się z Wami rozstać. Nie zdobyłam korony, ale mam nadzieję, że zdobyłam Wasze serca - napisała na Instagramie przy zdjęciu w kostiumie kąpielowym.

Zoey na Instagramie obserwuje prawie 44 tysiące osób. Wiele z nich komplementowało ją w komentarzach.

Tym cudownym filmem skradłaś nasze serca. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, a Filipiny tak łatwo nie zapomną kogoś równie niezwykłego, co ty. Dziękujemy, wszystkiego dobrego.
Całkowicie podbiłaś nasze serca. Jesteśmy dumni i szczęśliwi mając miss z takim zjawiskowym talentem.
Filipiny cię kochają. Wróć do nas! - pisali.

JZ