Tom Hiddleston wygłosił najbardziej żenującą mowę Złotych Globów. Teraz się tłumaczy. Reakcja internautów jednoznaczna

Tom Hiddleston na rozdaniu Złotych Globów wygłosił kontrowersyjne przemówienie. Teraz się z niego tłumaczy.

Tom Hiddleston odebrał swój pierwszy Złoty Glob za rolę w serialu "Nocny recepcjonista". Niestety, triumf aktora przeobraził się w najbardziej niezręczny moment gali, a wszystko za sprawą wyjątkowo nietrafionego przemówienia. Aktor tematykę serialu, w którym wystąpił, potraktował jako pretekst do mówienia o problemach Trzeciego Świata.

Serial "Nocny recepcjonista" jest o handlu bronią, a zbyt dużo broni trafia do Południowego Sudanu - mówił.

Opowiadał o swoim zaangażowaniu w sprawy tego kraju i w pewnym momencie trudno było się zorientować, czy tematem przemówienia jest serial, czy wizyta Hiddlestona w Sudanie. Już reakcje osób zgromadzonych na gali - od znudzenia do zażenowania - wskazywały na to, że gwiazdor zaliczył wpadkę. Jednak prawdziwa fala krytyki zalała go dopiero po ceremonii - internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Nic dziwnego, że postanowił wytłumaczyć się ze swojego faux pas.

Chciałem tylko powiedzieć... Całkowicie zgadzam się, że moja przemowa na Złotych Globach ostatniego wieczoru była nieelegancka. Tak naprawdę, byłem bardzo zdenerwowany i użyłem niewłaściwych słów. Szczerze, moją jedyną intencją było wyrażenie uznania dla ludzi, którzy z niesamowitą odwagą niestrudzenie pracują dla UNICEF UK, MSF i WFP oraz dla dzieci w Sudanie Południowym, które trwają w nadziei mimo ich trudnej sytuacji. Przepraszam, że przegrałem z nerwami - czytamy na Facebooku aktora.

Fani pocieszali aktora i zapewniali, że jego intencje były dobre i łatwe do odczytania.

Nie musisz przepraszać, wiemy co chciałeś nam powiedzieć.
Twoje zdenerwowanie było bardzo ludzkie i widać, że po prostu nie spodziewałeś się wygranej.
Nawet nie wiem, za co przepraszasz. Ta przemowa wcale nie wybrzmiała źle.

Tom, wybaczamy! W końcu nie codziennie odbiera się Złoty Glob.

WJ

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Tom Hiddleston wygłosił najbardziej żenującą mowę Złotych Globów. Teraz się tłumaczy
Zaloguj się
 • Gość: Anonim

  Oceniono 13 razy 11

  Przemowa została zjechana, ponieważ większość gości (i internautów) nie wiedziała o czym on mówi. O Sudanie po prostu zapomniano.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  Najedzeni bogacze, którzy nie mają pojęcia, co dzieję się na świecie. Dobrze mówił, ale co z tego jak widownią są betony z IQ ameby.

 • Beata Głowacka

  Oceniono 9 razy 7

  proponuję posłuchac co rzeczywiście powiedział wg mnie to był mądra przemowa, lubie go jeszcze bardziej po tym jak to oglądnełam i posłuchałam.....Ludzie po nim jada bo nie jest pusta lalka barbi,,,

 • Gość: Zoe

  Oceniono 6 razy 2

  Tom jesteś wielki. Rola genialnie zagrana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX