Kolejny polski piłkarz wziął ślub. Na weselu bawił się Kuba Wesołowski z żoną

W weekend "tak" powiedział Michał Żyro. To kolejny polski piłkarz, który zmienia stan cywilny. Ostatnio oglądaliśmy piękne śluby Jakuba Rzeźniczaka, Michała Kucharczyka czy Jakuba Czerwińskiego.

Michał Żyro i jego partnerka wzięli ślub! Wychowanek Legii Warszawa, obecnie piłkarz drugoligowego, angielskiego Wolverhampton Wanderers wyprawili huczne wesele w stolicy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Kuba Wesołowski z żoną Agnieszką, Cezary Kucharski (menedżer Roberta Lewandowskiego) czy Viola Piekut. Dzięki fotorelacjom gości na Instagramie zobaczyliśmy, jak wyglądała suknia panny młodej oraz wnętrza weselnej sali. Tym samym to już kolejny ślub w rodzinie Legionistów. Niedawno "tak" powiedzieli również Michał Kucharczyk i Jakub Czerwiński. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Aleksandra Ścibor i Michał Żyro znają się od lat. Piękna żona piłkarza uwielbia mopsy i wysiłek fizyczny. Często bierze udział w obozach treningowych organizowanych rzez Annę Lewandowską. To właśnie na jednym z nich poznała się z Agnieszką Wesołowską.

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.