20m2. Ajgor Ignacy i Człowiek Warga u Jakóbiaka. Kto następny?

"Z Dupy" i Ajgor Ignacy w "20m2" na początek serii odwiedzin jutuberów w kawalerce Łukasza Jakóbika. Cały sierpień ma tak wyglądać.

Zapowiada się ciekawy miesiąc dla fanów polskich vlogerów. Wszyscy niby się znają, ale bliższe kontakty zwykle relacjonują zdjęciami na Instagramie. Mimo ograniczonego metrażu, w kawalerce Łukasza Jakóbiaka można pozwolić sobie na więcej. Wiemy, że z zaproszenia skorzystali już Ajgor Ignacy , czyli Igor Leśniewski i Człowiek Warga z kanału " Z Dupy ", czyli Maciej Dąbrowski .

Sierpień będzie miesiącem internetowych twórców! Moim gościem jest w związku z tym Ajgor Ignacy! Jeżeli chcecie zadać mu pytanie to zostawiajcie je pod tym zdjęciem! - napisał na kanale swojego sieciowego show.

Ajgor Ignacy w 20m2 ŁukaszaAjgor Ignacy w 20m2 Łukasza Screen z Facebook.com/20m2Lukasza Screen z Facebook.com/20m2Lukasza

Na Facebooku pojawiły się obowiązkowe foto-zajawki, a Jakóbiak pokazał już zwiastun odcinka z Dąbrowskim.

Zapraszam Was na zapowiedź rozmowy z Maćkiem z kanału "Z Dupy", czyli I Want To Break Free Queen'u w naszym wykonaniu. Musicie to zobaczyć - informuje właściciel kawalerki.
 

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: