Nastolatka udaje lalkę i uczy, jak się malować!

Prowadzenie blogów od pewnego czasu staje się sposobem na życie. Coraz częściej prowadzą go także nastolatki, a nawet... dzieci.

Prawdziwą sensacją w sieci stała się ostatnio 15-letnia Venus Palermo, która kreuje się na nastoletnią ikonę mody. Na swoim blogu dziewczyna zamieszcza wideo z poradami, jak wykonać makijaż, dobrać strój i dodatki, aby wyglądać jak porcelanowa lalka.

Venus Palermo.Venus Palermo. screen z YouTube

W opublikowanych przez nią filmikach uczy zakładania peruki, przypinania sztucznych pasemek włosów,  powiększania oczu, a nawet ukrywania biustu. Udając słodką lolitkę demonstruje pozy, które należy przyjąć, aby w pełni upodobnić się do porcelanowej lalki.

Venus Palermo.Venus Palermo. eastnews

Według psychologów młoda gwiazda stanowi zagrożenie dla samej siebie, bo swoim zachowaniem może wzbudzać zainteresowanie osób "ze skłonnościami pedofilskimi". O dziwo, matka dziewczynki nie widzi w tym nic złego i broni jej używając argumentu, że "lepiej, aby dziecko się przebierało i malowało, niż piło czy ćpało".

 

Czy rzeczywiście lepiej? Obejrzyjcie filmiki nagrane przez Venus Palermo, z których dowiecie się, jak upiększyć swoje usta, pokrywając je cukiereczkami i jak powinna się prezentować porcelanowa lalka w sypialni.

Jak Wy oceniacie postępowanie nastolatki?

Zobacz także:

Młody polski model w KONTROWERSYJNEJ sesji!

Kontrowersyjne sesje zdjęciowe. Szokujące?

Dzieci w świecie mody

Czy jest to odpowiednie hobby dla nastolatki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.