"Na dobre i na złe" to jeden z najdłużej kręconych seriali Telewizji Polskiej. Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów "Dwójki". Obecnie fani czekają na nowy sezon przygód lekarzy z Leśnej Góry. Niedawno media rozpisywały się o dołączeniu do obsady Anny Szymańczyk (Iga Kaczorowska), która zastąpiła Martę Żmudę Trzebiatowską (Hanię Sikorkę). Teraz pojawiły się wieści o kolejnych zmianach w obsadzie. Do lekarzy ma dołączyć Sylwia Achu. Aktorka pochwaliła się angażem na swoim profilu na Instagramie. Na wideo skierowanym do fanów zaliczyła małą wpadkę. Achu nie wiedziała, gdzie znajduje się szpital, w którym będzie pracować. Więcej zdjęć nowej członkini obsady "Na dobre i na złe" znajdziesz w galerii na górze strony.
Aktorka podzieliła się z fanami radosną informacją jeszcze przed premierą nowego sezonu - Dołączyłam do obsady serialu "Na dobre i na złe". Wygląda na to, że to już jest oficjalne i mogę się tym dzielić, także słuchajcie od października, czy tam na jesień, w każdym razie będziecie mogli oglądać nową bohaterkę, panią doktor Marię - mówiła. Później obiecała, że zabierze fanów na wirtualną wycieczkę po szpitalu, który znajduje się... No właśnie, gdzie? - (...) Jak ja się tutaj uporam, uspokoję, wyekscytuję i poznam się bliżej ze wszystkimi, to oprowadzę was po szpitalu w... Gdzie? W tej... Jaka to jest Góra? W Leśnej Górze! Bo słuchajcie, ten szpital tutaj jest - mówiła zestresowana. Czekacie na nowe odcinki "Na dobre i na złe"? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu.
Aktorka w rozmowie z prowadzącymi "Pytania na śniadanie" wróciła wspomnieniami do czasów pracy na planie serialu. - Byliśmy tak zaangażowani... Pamiętam, że na początku "Na dobre i na złe" to pracowaliśmy po dwanaście godzin. Przychodziłam do domu, odpoczęłam trochę i uczyłam się kolejnych dziesięciu stron na pamięć dzień w dzień. Ale to był taki zapał. Tak nie mogliśmy się doczekać kiedy się spotkamy. To była taka rodzina naprawdę - mówiła. Później Foremniak została zapytana o potencjalny powrót. - Myślę, że czasem zostawienie wspomnień, które są otwarte, jest lepsze niż spotkanie się z rzeczywistością - odpowiedziała wymijająco. ZOBACZ TEŻ: Koniec seriali TVP. Ostatni odcinek "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" pod znakiem zemsty mafii i widma śmierci
Lewandowscy i Morrone w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce&Gabbana. Styliści wydali werdykt
Burza po koncercie "Wianki nad Wisłą". "To jest porażka"
Niespodziewane doniesienia ze sceny na koncercie TVN. Do "Dzień dobry TVN" dołącza nowa prowadząca
Anna Bardowska zachwyciła na rodzinnej uroczystości. Patrzymy na pastelową stylizację
Córka Pilaszewskiej skończyła 32 lata. Tak dziś wygląda Nela, która poszła w ślady mamy
Ma dom na działce ROD. W łazience właściciele mogą podziwiać niebo i korony drzew
Wśród światowych elit i gości Obamy w Chicago. Omenaa Mensah zdradza kulisy wyjazdu
Lawina komentarzy pod wpisem Moore na temat Willisa. Jej słowa chwytają za serce
Spadek wart niemal 22 mln funtów. Sąd zdecydował o losach majątku Liama Payne'a