"Sanatorium miłości". Ale afera! Andrzej i Elżbieta poszli na noże. "Celebryto za dychę"

Finał "Sanatorium miłości" już dawno za nami, a uczestnicy wciąż pozostają w bojowych nastrojach. Elżbieta podzieliła się planami na przyszłość, które nie spodobały się Andrzejowi. Potem do kłótni włączyła się Maria Luiza.

Najnowszy sezon "Sanatorium miłości" przyniósł widzom mnóstwo emocji. Niestety nie wszystkie były pozytywne. Zdecydowana większość fanów programu zwróciła uwagę, że w tegorocznej edycji było za dużo intryg i dramatów. Cóż... wygląda na to, że uczestnicy matrymonialnego show nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Niedawno w sieci zawrzało od niemiłego komentarza Andrzeja, który już w sanatorium pokazywał, że potrafi być "szczery". Tym razem oberwało się Elżbiecie, która rozpływała się nad planami na przyszłość. O co dokładnie chodziło? Jeśli przegapiłeś/aś finał "Sanatorium miłości" to w galerii na górze strony znajdziesz zdjęcia z tego pamiętnego odcinka!

Zobacz wideo Ta edycja "Sanatorium miłości" została uznana za najbardziej kontrowersyjną

"Sanatorium miłości". Andrzej wyśmiewa Elżbietę, która chce wystąpić w programie muzycznym 

W jednym z wywiadów Ela przyznała, że chciałaby spróbować swoich sił w "The Voice Senior". Pomysł kuracjuszki szybko skrytykował Andrzej, który najwyraźniej nie przepada za głosem Elżbiety. "Nie potrafi dobrze się wysłowić! A śpiewanie? Chyba kolejna kpina! Z obywateli RP" - grzmiał na jednej z "fanowskich" grup. Komentarz kolegi z planu szybko zobaczyła Maria Luiza. "Andrzeju, nie mogę uwierzyć, że tak napisałeś. Uważam, że Ela jest naprawdę elokwentną kobietą i to udowodniła w "SM". Co do śpiewu, to każdy ma szansę spełniać swoje marzenia. Elu, kibicuję ci całym serduchem" - wspierała koleżankę. Później głos zabrała zdenerwowana Elżbieta. "Panie Nowak. Popularność uderza ci do głowy, parę razy pokazał się w TV i proszę, jaki znawca talentów. Nie tobie oceniać mój głos… Celebryto za dychę. Jednak pamiętaj, że ci, co się jąkają, najpiękniej śpiewają" - skwitowała krótko. Co myślicie o takim zachowaniu Andrzeja?

Andrzej z 6. sezonu 'Sanatorium miłości'Andrzej z 6. sezonu 'Sanatorium miłości' Andrzej z 6. sezonu 'Sanatorium miłości'/facebook.com/sanatoriummiloscitvp

"Sanatorium miłości". Maria dostanie własny program? 

Maria Oleksiewicz w ostatnim czasie udzieliła wielu ciekawych wywiadów. W rozmowie z Radiem ZET zdradziła, że myśli o... własnym programie. Podobno trwają już nawet rozmowy z producentami. "To wszystko jest przed nami, nic jeszcze nie możemy mówić, bo ani nie ma programu, ani to jeszcze wszystko nie jest podopinane. Widać, że są zmiany w telewizji, szukają nowych twarzy, ale na razie muszę zadbać o swoje zdrowie. Na pewno coś na jesień" - tłumaczyła. ZOBACZ TEŻ: "Sanatorium miłości". Maria pokazała kadr ze szpitala. Porusza się na wózku. "Przełamałam ból"

Co myślicie o zachowaniu Andrzeja?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.