TVN szykuje duże zmiany w ramówce. To pierwsza taka sytuacja od ponad 20 lat

W okresie wakacyjnym stacja TVN planuje ramówkowe roszady. Zmianie ulegną nie tylko godziny emisji programów. Z anteny zniknie też popularny teleturniej.

TVN od ponad 25 lat jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych. Stacja od lat może pochwalić się stałymi punktami ramówki. Wiadomo na przykład, że o 19.00 na antenie możemy spodziewać się "Faktów", natomiast o 19.55 "Uwagi!", o 20.55 telewizor włączają z kolei fani "Milionerów". Niedługo jednak widzowie będą musieli przygotować się na zmiany. Flagowe programy TVN będą bowiem emitowane o innych porach.

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek przyjęłaby propozycje z TVP? "TVN to najlepsza stacja"

Zmiany w ramówce TVN. Pierwszy raz od ponad 20 lat zmieniono godzinę emisji "Pogody"

W związku z nadchodzącymi wakacjami władze TVN szykują zmiany w ramówce stacji. "Sport" i "Pogoda" będą nadawane przed głównym wydaniem "Faktów", odpowiednio o 18.45 i 18.55. To pierwszy raz od ponad 20 lat, gdy zmieniono godzinę emisji prognozy pogody. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 1999 roku, kiedy nadawano ją między meksykańską telenowelą "Esmeralda" a "Faktami". O innej porze pojawi się też program "Uwaga!". Nadawany zazwyczaj o 19.55 program interwencyjny przeniesiono na 19.40.

W okresie wakacyjnym zwyczajowo obowiązuje wakacyjna ramówka, która różni się od regularnego układu programów. W tym sezonie zmiana zaistnieje także w paśmie wieczornym. Widzowie TVN obejrzą więc "Sport" i "Pogodę" wcześniej, jeszcze przed głównym wydaniem "Faktów"

- informuje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery cytowane przez portal Wirtualnemedia.pl.

Zmian będzie jeszcze więcej. W wakacyjnej ramówce zabraknie "Milionerów"

To jednak nie koniec zmian w wakacyjnej ramówce TVN. W lecie na antenie nie zobaczymy powtórek "Milionerów". Zamiast popularnego teleturnieju widzowie w poniedziałki będą mogli obejrzeć serial "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej, we wtorki natomiast "Yellowstone", którego gwiazdą jest Kevin Costner. Do tej pory amerykańska produkcja dostępna była na platformach streamingowych ShyShowtime i Netflix. W środę emitowane będą natomiast filmy, a w czwartki stare odcinki "Kuchennych rewolucji". ZOBACZ TEŻ: Usunęli "Kuchenne rewolucje". Właściciel oblał Gessler wodą. Była w szoku. "Buty kosztowały dwa tysiące"

Oglądacie TVN?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.