"Milionerzy". 25-lecie małżeństwa to jaka rocznica? Uczestniczka ratowała się wsparciem publiczności

W 696. odcinku "Milionerów" uczestniczka już przy pierwszym pytaniu wykorzystała koło. Obliczenia matematyczne poszły jej szybko, gorzej z wyborem odpowiedniego wariantu.

Trwa wakacyjna przerwa w emisji teleturnieju "Milionerzy", ale jak się okazuje, nic straconego, bo na antenie TVN możemy zobaczyć powtórki show. Jeśli ominął was któryś z odcinków, to idealny moment, aby nadrobić zaległości. W 695. odcinku teleturnieju pan Łukasz został zapytany o "genialny" sprzęt AGD, a stawką było ćwierć miliona złotych. Pytanie brzmiało: Nazwa sugeruje, że jest to sprzęt genialny. Wśród opcji odpowiedzi: A. toster, B. ekspres, C. mikser, D. prodiż. Gracz długo zastanawiał się nad odpowiedzią, ale nie wpadł na żaden trop. Wykorzystał nawet telefon do przyjaciela, ale niewiele to pomogło. Gracz nie chciał ryzykować i na tym etapie zakończył grę. Znacie prawidłową odpowiedź? Sprawdźcie, czy dobrze typujecie tutaj. W kolejnym odcinku programu z pytaniami zmierzyła się Michalina Kwiecińska. Zobaczcie, jak jej poszło.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". 25 lat małżeństwa to która rocznica? W ruch poszło koło ratunkowe

W 696. odcinku "Milionerów" grę rozpoczęła Michalina Kwiecińska, która na co dzień pracuje w finansach. Hubert Urbański od razu zwrócił uwagę na to, że uczestniczka posługuje się aż czterema językami obcymi. - Główny język to portugalski. Znam też angielski, hiszpański i trochę francuski - powiedziała Michalina. Uczestniczka ukończyła filologię portugalską. - Przez przypadek wybrałam te studia. Akurat otworzył się taki kierunek na uczelni - dodała. Jak się okazuje, język portugalski Michalina wykorzystuje także w swojej pracy w finansach. Już przy pierwszym pytaniu uczestniczka musiała posiłkować się kołem ratunkowym i poprosiła o wsparcie publiczność. Zobaczcie, jakie zagadnienie sprawiło jej taką trudność. 

Jeśli wziąłeś ślub w 1997 roku, to jaką rocznicę obchodziłeś w 2022 roku?

  • A: bawełnianą
  • B: skórzaną
  • C: srebrną
  • D: tytanową

Publiczność prawie jednomyślnie postawiła na odpowiedź "C". - 25. rocznica to tak zwane srebrne gody, tak jest - poinformował Hubert Urbański. Znaliście prawidłową odpowiedź?  

'Milionerzy''Milionerzy' fot. screen Player.pl

"Milionerzy". Ciekawe pytania z odcinków

W 711. odcinku do gry przystąpił pan Kamil. Mężczyźnie całkiem nieźle szło, dopóki nie natknął się na pytanie o wiersz Kazimierza Wierzyńskiego. Wykorzystał przy nim aż dwa koła ratunkowe. Niestety, finalnie nie udało mu się zaznaczyć prawidłowej odpowiedzi. Z kolei, w 710. odcinku grę kontynuował pan Jakub. Uczestnik usłyszał pytanie za ćwierć miliona z dziedziny historii. W przypływie impulsu mężczyzna postanowił zaryzykować. Tym razem nie opłaciło się to jednak. Studio opuścił bogatszy o gwarantowane 40 tys. zł. Natomiast, w 708. odcinku mogliśmy śledzić zmagania pani Dominiki. Geograficzne zagadnienie dostarczyło jej dreszczyku emocji. Aby na nie odpowiedzieć, wykorzystała aż trzy koła ratunkowe. Ostatecznie udało jej się jednak udzielić prawidłowej odpowiedzi i mogła kontynuować grę. Jesteście fanami "Milionerów"? Premierowe odcinki programu można oglądać od wtorku do czwartku, o godzinie 20:55. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Michałowski i Szczęsny mocno się zawstydzili. Rozłożyli ręce na banalnym pytaniu.

Czy Hubert Urbański dobrze sprawdza się w roli gospodarza Milionerów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.