Robert El Gendy mógł zastąpić Norbiego w "Kole fortuny". "Plany były inne" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartosz Pańczyk
Robert El Gendy walczył, by zostać nowym prowadzącym "Koło fortuny". W rozmowie z nami potwierdził ostatnią plotkę i zdradził, jak się z tym czuje, że jednak mu się to nie udało.

Robert El Gendy mógł prowadzić "Koło fortuny". Wiadomo bowiem, że nowych odcinków słynnego teleturnieju TVP nie poprowadzi już Norbi. Głos na ten temat zabrał sam zainteresowany w rozmowie z Plotkiem. Gospodarz "Pytania na śniadanie" nie ukrywa, że nowe wyzwanie zawodowe by mu bardzo schlebiało. - Byłem brany pod uwagę i bardzo się z tego powodu cieszę, bo czekam tak naprawdę od dwudziestu parę lat - pracując w telewizji - na format, który jest miejscem, gdzie mógłbym pokazać siebie i pracować na siebie. Móc swój temperament i charyzmę zaprezentować szerzej. Nie mieć hamulca włączonego wstecznego, tylko być na biegu szóstym albo siódmym i lecieć. Byłem w gronie osób branych pod uwagę, plany były inne... Może będą kolejne propozycje w moją stronę i wtedy z nich skorzystam. Potrzebujemy czasem wyzwań - wyznał nam dziennikarz.

Zobacz wideo El Gendy potwierdził plotki

"The Voice of Poland". Robert El Gendy poprowadzi program?

Może więc na otarcie łez Robert El Gendy dołączy do grona prowadzących "The Voice of Poland"? Zapytaliśmy go o to czy taka propozycja by go interesowała. - Jak mówimy już o "The Voice of Poland" to ja mówię "why not" [dlaczego nie - tłum.]? Pewnie, że tak. Tam, gdzie człowiek stoi na scenie, może być sobą, ma trochę informacji na kartce odnośnie uczestnika, to coś więcej niż np. jak prezentujesz informacje. To coś, co jest świetne. Gospodarz teleturnieju ma też za zadanie, by osoba, która jest uczestnikiem, nie bała się. My jesteśmy od tego, by im powiedzieć "będzie dobrze" - dodał prezenter. Tymczasem plotkuje się, że jednym z prowadzących ma szansę zostać Robert Stockinger. - Przyjdzie taki czas, że na pewno porozmawiamy na ten temat - powiedział nam syn słynnego aktora.

Przypomnijmy, że Plotek pierwszy podawał, że nowym prowadzącym "Koło fortuny" jest debiutujący w TVP aktor Błażej Stencel. Partnerować ma mu Agnieszka Dziekan. Co o wyborze nowych twarzy programu sądzi Norbi? W rozmowie z Plotkiem nie krył ciepłych słów. - Nowemu prowadzącemu powiem tak... Trzymaj się stary! Nie znam typa, ale życzę mu powodzenia i przynajmniej takiej oglądalności, jak nasza z Izą. Pomyślałem sobie w pierwszej chwili: "Kurde, czy my byliśmy tacy ciency, że nas posunęli?". A później mówię sam do siebie: "Co ty gadasz, Norbas? Przecież to jest show-biznes. I tu nie ma na co się obrażać". Trzeba trzymać ciśnienie i lecieć do przodu. Druga sprawa, że tu nie chodziło tylko o mnie, ale zwolnienia poleciały grupowo, by zaznaczyć jakąś zmianę i nowe otwarcie. Agnieszka na pewno sobie też poradzi, bo wydaje się być sympatyczną osobą. A w tym programie trzeba być właśnie sympatycznym - powiedział nam niedawno Norbi.

Robert El Gendy opowiedział o swoich korzeniach

Robert El Gendy z Telewizją Polską związany jest od 24 lat. Występuje m.in. w serialu "Komisarz Alex", "Na dobre i na złe" i prowadzi pasmo "Wstaje Dzień" w TVP Info. Urodził się w Olsztynie, ale pierwsze lata życia spędził w Kairze. Jego ojciec jest Egipcjaninem, a mama Polką. Rodzice prezentera poznali się podczas studiów w Moskwie. Kiedy postanowili się rozstać, Robert wrócił z mamą do Polski, ale często bywa w Egipcie. Gospodarza "Pytania na śniadanie" z ojcem łączą bardzo bliskie relacje. "Mokhtar albo inaczej Abu Sharif, czyli mój tata. Kocham tego staruszka! Żyjemy tak daleko od siebie, w dwóch skrajnie różnych światach i wierzę, ale coraz częściej widzę, jak bardzo jesteśmy podobni do siebie - nie tylko fizycznie. Genów się nie oszuka, prawda?" - napisał na Instagramie. Jego zdjęcia z rodziną - żoną i dziećmi - znajdziecie w galerii na górze strony.

Robert El Gendy o KurzopkachRobert El Gendy o Kurzopkach KAPiF.pl

Który teleturniej jest twoim ulubionym?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.