"Chłopaki do wzięcia". Pamiętacie Ulę od Łukasza? Ależ się zmieniła. Co za fryzura

Ula i Łukasz z "Chłopaków do wzięcia" wciąż tworzą szczęśliwy związek. Partnerka "Pana Eksperymentu" sporo się zmieniła, odkąd widzieliśmy ją po raz pierwszy.

Widzowie "Chłopaków do wzięcia" doskonale kojarzą Łukasza, znanego także pod pseudonimem "Pan Eksperyment". Uczestnik wyróżnił się na tle innych bohaterów przez swój nietypowy styl życia, spowodowany chorobą patologicznego zbieractwa. Łukasz jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych, pochodzi z Żyrardowa, a jego pokaźna kolekcja każdego rodzaju rzeczy zalewała nie tylko mieszkanie, ale również podwórko. Mimo oryginalnego stylu życia Łukaszowi udało się znaleźć w programie miłość. Uczestnik poznał Ulę, z którą zdarzyło mu się występować w show, tworząc parę "Państwa Eksperymentalskich". Jak dziś wygląda partnerka Łukasza?

Zobacz wideo Gilon o swoim nowym związku. "Jestem w szoku"

"Chłopaki do wzięcia". Pamiętacie Ulę od Łukasza? Ależ się zmieniła. Co za fryzura

Łukasz w programie nie ukrywał, że jego relacje z kobietami nie należą do najprostszych. Bohater przez zbieractwo często spotykał się z brakiem akceptacji płci przeciwnej. Mówił, że szuka kobiety, która "funkcjonuje inaczej niż większość, nie maluje się, nie farbuje włosów, ma kontakt z przyrodą, zdrowo się odżywia". Z biegiem czasu udało mu się odnaleźć właśnie Ulę. Para mieszka dziś w drewnianym domku w lesie, gdzie cieszy się urokami i dobrodziejstwami natury. Od czasu pierwszego pojawienia się w show, Ula zmieniła fryzurę. Dziś jej kosmyki są znacznie krótsze. Jej zdjęcia znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

"Chłopaki do wzięcia". Ula i Łukasz mieszkają w domku w lesie

Para mieszka w domku w lesie, który został jej udostępniony przez znajomych. - Nasi znajomi podjęli decyzję o wyprowadzce, bo gdzieś dalej się przeprowadzali, a mieli taki domek od jakiegoś czasu i pomyśleli o nas. Znali naszą sytuację. Wiedzieli, że nie mamy gdzie mieszkać, bo wiedzieli, jak wyglądał dom, w którym mieszkaliśmy z Łukaszem - wyznała już jakiś czas temu Ula przed kamerami programu. W przeszłości mówili jednak, że nie wiążą z nowym miejscem dłuższej przyszłości, gdyż położenie działki nie jest korzystne dla uprawy warzyw. Łukasz wciąż walczy z zapanowaniem nad maniakalnym zbieraniem przedmiotów. Choć jeszcze niedawno radził sobie lepiej, Ula wciąż znajduje zachomikowane rzeczy na terenie działki.

Oglądasz "Chłopaki do wzięcia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.