"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert przekazali radosną informację. Mają powód do świętowania

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła na Instagramie nowe nagranie, a internauci nie kryli podekscytowania. Okazuje się, że wraz z mężem mają co celebrować.

Aneta i Robert Żuchowscy poznali się na planie szóstej edycji hitowego programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para jest jedną z tych, która z sukcesem zakończyła ślubny eksperyment. Po programie zakochani postanowili kontynuować małżeństwo i nadal tworzą szczęśliwy związek. Dość szybko zdecydowali się również na powiększenie rodziny. Niespełna rok po udziale w matrymonialnym show zostali rodzicami. Jakiś czas później, na świecie pojawiła się druga pociecha pary. Nie obyło się jednak bez komplikacji. Za narodzinami dziewczynki kryje się chwytająca za serce historia. Całe szczęście wszystko, co złe jest już za nimi. Ostatnio Aneta pokazała fanom drobną metamorfozę salonu. Teraz przyszła z kolejnymi rewelacyjnymi wieściami.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta podzieliła się radosną nowiną. "Trzecia rocznica"

Po udziale w telewizyjnym show Aneta prowadzi prężną działalność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej poczynania na bieżąco obserwuje ponad 200 tys. użytkowników. Kobieta chętnie uchyla rąbka tajemnicy i co rusz zdradza, co u niej słychać. Właśnie zamieściła nowy post, w którym pochwaliła się, że świętują trzecią rocznicę ślubu z mężem. Oprócz tego dodała również urocze rodzinne nagranie i dodała chwytający za serca wpis. "Trzecia Rocznica. 24 kwietnia 2021 i 24 kwietnia dziś. Jak już wspominałam pewnie nie raz, lepszego scenariusza nawet ja bym tu nie wymyśliła" - napisała. Zobaczcie najnowsze zdjęcia pary. Znajdziecie je w naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta świętuje trzecią rocznicę ślubu. Fani sypią gratulacje

Jak można było się spodziewać, opublikowany post nie pozostał bez echa w sieci. Internauci w mgnieniu oka chwycili za telefony i ruszyli do komentowania. Przy okazji nie szczędzili miłych słów. Posypały się same komplementy. "Jak ten czas leci. Pamiętam ten dzień jakby to było tydzień temu. Samych wspaniałości dla was" - napisała jedna z internautek. "Uwielbiam was, niezmiennie kibicuję waszej miłości! Szczęśliwej rocznicy" - dodała kolejna. "Oglądając, was wiedziałam, że dobrana z was para! Szczęścia na dalsze lata" - stwierdziła następna. "Pani Aneto...pięknego życia wam życzę" - napisała jeszcze jedna. ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura naprawiła zęby. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Diametralna różnica.

 
Kibicowaliście Anecie i Robertowi w programie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.