Emocje wzięły górę? Edzia znów odpaliła się na temat popisów Dagmary w "Tańcu z gwiazdami"

Ku zaskoczeniu wielu fanów "Tańca z gwiazdami" Dagmara Kaźmierska nadal jest w programie. Do osób, którym ta sytuacja ewidentnie się nie podoba, zalicza się Edzia, była przyjaciółka celebrytki.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Emocje po odcinku "Tańca z gwiazdami" z 14 kwietnia nie opadną pewnie długo. Dagmara Kaźmierska, która już tydzień wcześniej była na cenzurowanym ze względu na niskie noty jury, kolejny raz przeszła dalej. Była przyjaciółka Kaźmierskiej, Edzia, która wraz z nią występowała w "Królowych życia", już wcześniej niepochlebnie wypowiadała się na temat postępów celebrytki w tanecznym show. Po ostatnim odcinku ponownie chwyciła za telefon, aby zostawić komentarz.

Zobacz wideo Dlaczego nie poszedł do programu?

Edzia krótko i dosadnie na temat Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami"

Wielu fanów "Tańca z gwiazdami" zastanawiało się, jak to możliwe, że Kaźmierska nadal tańczy w programie, skoro jurorzy dają jej tak mało punktów. W tym tygodniu zaskoczenie jest jeszcze większe. 14 kwietnia uczestnicy wykonali na parkiecie po dwa tańce. Za quick stepa celebrytka i Marcin Hakiel otrzymali 16 punktów, a za broadway jazz - zaledwie siedem! Ten fakt na Instagramie portalu Jastrząb Post postanowiła skomentować była przyjaciółka Kaźmierskiej. Co ciekawe, Edzia była dość oszczędna w słowach. "Szok" - napisała. Ostatecznie z programem w tym odcinku pożegnali się Krzysztof Szczepanik i Sara Janicka, którzy za foxtrota i paso doble dostali od jury odpowiednio 32 i 30 punktów. Edzia także wypowiedziała się na temat pożegnania z tą parą. "To nie powinno tak być. Tak pięknie tańczyli" - stwierdziła.

Dagmara Kaźmierska w 'Tańcu z gwiazdami'Dagmara Kaźmierska w 'Tańcu z gwiazdami' Dagmara Kaźmierska w 'Tańcu z gwiazdami', KAPiF

Dagmara Kaźmierka już raz odpowiedziała byłej przyjaciółce

Dagmara Kaźmierska za pierwszym razem zareagowała już na krytykę ze strony byłej przyjaciółki. W rozmowie z Pomponikiem podkreśliła, że być może Edzia nie zdaje sobie sprawy, iż ten program oparty jest na głosach widzów. - Czy to jest moja wina, że ludzie na mnie głosują? - mówiła Kaźmierska w wywiadzie. To jednak nie wszystko. Skierowała w stronę koleżanki z "Królowych życia" kilka gorzkich słów. - Jeśli to słyszysz Edzia, puknij ty się w głowę. Niebywałe. Jestem niemile zaskoczona i zasmucona. Jeśli Edzia odnosiłaby teraz jakiekolwiek sukcesy, bo samo to, że ja jestem w tym programie, to jest ogromnym sukcesem, to ja bym się cieszyła - dodała. Myślicie, że tym razem też odpowie?

Myślisz, że Dagmara Kaźmierska dojdzie aż do finału?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.