"Love Island". Wiktoria wróci do programu? Internauci mają dowody. "Będzie dym"

Dziewiąta edycja "Love Island" dostarcza widzom sporo emocji. Niedawno z programu odpadła Wiktoria. Internauci podejrzewają jednak, że uczestniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i wkrótce powróci na "Wyspę Miłości".

Dziewiąta edycja "Love Island" rozkręciła się na dobre. Ostatnie dni na "Wyspie Miłości" przyniosły sporo emocji. Z programem pożegnały się aż cztery osoby. W tym gronie znalazła się także Wiktoria. Fani podejrzewają jednak, że islanderka nie opuściła show na długo. Internauci uważają, że produkcja przywróci Wiki do programu. Przedstawili nawet "dowody".

Zobacz wideo Gilon o "tropieniu" jej związku. "Jestem w szoku"

"Love Island". Wiktoria wróci do programu? Internauci mają dowody. "Będzie dym"

Adrian to bez wątpienia jeden z najbardziej "kochliwych" uczestników dziewiątej edycji "Love Island". W programie zbliżył się do Wiktorii, której zdążył już nawet wyznać miłość. W międzyczasie całował się we trójkę - z Darią i Danem. Kiedy natomiast Wiki odpadła z programu, zastanawiał się, czy nie odejść razem z nią. Ostatecznie postanowił jednak kontynuować przygodę na "Wyspie Miłości". Ostatnio islander zabrał na randkę Emi. Między uczestnikami wyraźnie zaiskrzyło i doszło do pocałunku. Internauci są rozczarowani postawą Adriana, który wyjątkowo szybko zapomniał o Wiktorii. Niektórzy podejrzewają też, że dziewczyna może wrócić do programu. Według nich świadczyć ma o tym fakt, iż Wiki nie wzięła udziału w livie z uczestnikami, którzy opuścili program. Ponadto nie jest aktywna na Instagramie. "Coś czuję, że wejdzie Wiktoria i będzie dym", "Wydaje mi się, że Patrycja i Wiktoria wrócą... Bo nie było pożegnalnego live'a z nimi i żadnych storek nie wrzucają, a chłopaki tak", "Na pewno Wika wejdzie, nie ma po niej śladu, odkąd wyszła z willi… czekam" - czytamy w komentarzach.

Wiktoria 'Love Island'Wiktoria 'Love Island' Instagram/loveislandwyspamilosci

"Love Island". Adrian i Emi na randce. Internauci oburzeni. "Ale on jest fałszywy"

Ostatnio Adrian i Emi zbliżyli się do siebie. Uczestnicy wybrali się na randkę, podczas której doszło do pocałunku. Nie spodobało się to jednak internautom, którzy stwierdzili, że islander nie tylko zbyt szybko zapomniał o Wiktorii, ale też zdradził w ten sposób swoją przyjaźń z Danem, który wcześniej był w parze z Emi. "Dan widać, że się wkręcił w Emi, a Judasz Adrian mydli mu oczy, że jej nie dotknie, że jest przyjacielem Dana … a na boku ją bajeruje", "Ale on jest fałszywy. Wika, na lepsze ci to wyszło!", "Adrian jedno mówi, drugie robi, masakra…" - pisali zbulwersowani widzowie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.