"Rolnik szuka żony". Waldemar pokazał zdjęcie z kimś wyjątkowym. Tym razem to nie Dorota

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zaskoczył fanów zdjęciem z ważną dla niego osobą. Poszli razem świętować wyjątkową okazję. Na fotografii jednak nie dopatrzycie się Doroty.

Trzeba przyznać, że Waldemar wzbudził w widzach sporo mieszanych emocji podczas dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony". W pewnym momencie fani stracili do niego zaufanie. Wszystko przez akcję z reżyserem, który kazał wyjaśnić mu kwestię dotyczącą tajemniczej kobiety. Mężczyzna stwierdził wówczas przed kamerami, że rozmawiał na boku z kimś spoza wybranych wcześniej kandydatek. Ostatecznie dał do zrozumienia, że chce się skupić wyłącznie na programie. Finalnie Waldemar związał się z Dorotą. Od tego czasu wspólnie budują swoją przyszłość. W życiu rolnika jest jednak ktoś jeszcze. Ktoś, z kim Waldemar ma wyjątkową więź. Więcej zdjęć z programu znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Waldemar pochwalił się zdjęciem z wypadu na kręgle! Miał powód do świętowania

Rolnik opublikował na swoim profilu na Instagramie pamiątkowe zdjęcie z urodzin... syna. Na zdjęciu widzimy ośmiolatka bawiącego się w najlepsze na kręgielni. "Happy birthday! Ósme urodziny syna na kręgielni" - skomentował wyraźnie podekscytowany Waldemar. Uczestnik bardzo lubi spędzać czas ze swoim potomkiem i chętnie udostępnia zdjęcia z kolejnych wypadów. Dba przy tym o jego prywatność i nigdy nie pokazuje w pełni jego twarzy.

Syn WaldemaraSyn Waldemara 'Rolnik szuka żony'. Waldemar pokazał zdjęcie z kimś wyjątkowym! Tym razem to nie Dorota. Fot. @c5waldi_passion_farmer/ Instagram

"Rolnik szuka żony". Waldemar wystąpi w znanym show Polsatu? Wszystko wyjaśnił 

Waldemar wielokrotnie chwalił się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Jak nie w programie, to na statku wycieczkowym, gdzie wygrał nawet konkurs tańca. Wiele osób zaczęło się zastanawiać nad potencjalnym udziałem rolnika w "Tańcu z Gwiazdami". Spekulacje nasiliły się po tym, jak mężczyzna przyznał w "Fakcie", że chętnie wziąłby udział w tym telewizyjnym show. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana, niż się wydaje, o czym Waldemar nie omieszkał wspomnieć. - To prawda, wiosną jest trochę pracy, ale udałoby mi się wszystko pogodzić: i pracę, i udział w programie. Na razie przez rok nie mogę pokazać się w żadnym innym show, bo tak mam w umowie (z TVP - red.). Wygląda na to, że na udział rolnika w "TzG" przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale z pewnością nie można takiej opcji wykluczyć. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Anna znała się z Kubą przed programem? "Nie zamierzam się więcej tłumaczyć"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.