"Dzień dobry TVN" z kolejnymi zmianami prowadzących. Portal ujawnił nazwiska

Liczba prowadzących "Dzień dobry TVN" niebawem się powiększy? Shownews.pl podaje, że decyzję stacji mamy poznać już niebawem.

W tym samym czasie, gdy Edward Miszczak przeprowadzał rewolucje w Polsacie, Lidia Kazen, robiła własne porządki w TVN-ie. Zmiany objęły przede wszystkim obsadę "Dzień dobry TVN", z którym pożegnali się Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek. Kazen niedługo później zapowiedziała, że rozważa zatrudnienie do śniadaniówki nowych gospodarzy. Wygląda na to, że słowa dotrzymała.

Zobacz wideo Kalczyńska o pracy w TVN-ie

"Dzień dobry TVN" z nowymi prowadzącymi? Padły nazwiska

Jak ustalił portal shownews.pl, w "Dzień dobry TVN" trwają obecnie castingi, które mają wyłonić nowych prowadzących. Prace mają być już na finiszu. Z informacji serwisu wynika, że jeśli chodzi o kobiety, po próbach kamerowych najlepiej miały sprawdzić się Dorota Gardias, Gabi Drzewiecka oraz Dagmara Kaczmarek-Szałkow. Informator shownews.pl przekazał także, że mężczyzn wytypowano tylko dwóch i rzekomo są nimi Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger. Obydwaj, podobnie jak Gabi Drzewiecka, w roli gospodarzy "Dzień dobry TVN" mieli już okazję sprawdzić się podczas wakacyjnych wydań programu. Źródło, na które powołuje się portal, twierdzi, że większe szanse na zdobycie posady ma mieć Stockinger. "Widzowie docenili go za naturalność, Hładki na wizji nie potrafi stworzyć takiej atmosfery" - mówi shownews.pl osoba związana z produkcją.

"Dzień dobry TVN". Obecni prowadzący

Masowe zwolnienia w "Dzień dobry TVN" nastąpiły tuż przed wakacjami. Na okres lipca i sierpnia stworzono nowe pary, a na ekranie, oprócz wyżej wymienionych, mogliśmy oglądać także Ewę Drzyzgę, Krzysztofa Skórzyńskiego oraz Annę Senkarę. Od września w tvn-owskiej śniadaniówce pary są już tylko trzy. Poza Skórzyńskim i Drzyzgą widzów rankiem witają Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Paulina Krupińska i Damian Michałowski. O zmiany w "Dzień dobry TVN" pytaliśmy medioznawczynię Małgorzatę Irenę Skórską. Jak przyznała, tak duże przetasowania w programie mogę nie być najlepszym pomysłem. "Z mojego punktu widzenia znaczna przewaga prezenterów powinna pozostać w 'Dzień dobry TVN', bo widz może poczuć się oszukany i może poszukać lepszych prowadzących w konkurencyjnych śniadaniówkach" - mówiła w rozmowie z nami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.