"M jak miłość". Filip, który napadł na Basię, usłyszy wyrok. Tego samego dnia pojawi się pod jej domem

Serial "M jak miłość" wraca na antenę TVP2 tuż po wakacjach. W pierwszych odcinkach swój finał będzie miała sprawa mężczyzny, który napadł na Basię. Czy mężczyzna zostanie ukarany za skrzywdzenie ukochanej córki Pawła?

Po wakacjach widzowie "M jak miłość" wreszcie doczekają się nowych odcinków. Nowy sezon ukochanego serialu Polaków zgodnie z zapowiedziami wróci na antenę na przełomie sierpnia i września. Czego możemy spodziewać się po wakacyjnej przerwie? Zacznie się bardzo dramatycznie. Wróci temat Basi (Gabriela Raczyńska) i Filipa, który próbował ją zgwałcić. Paweł (Rafał Mroczek) pojawi się w sądzie, ale na rozprawie zabraknie jego córki

Zobacz wideo Hania z Genzie o problemach o problemach egzystencjalnych i Ravgorze. "To jest nieludzkie"

"M jak miłość". Basia z powodu choroby nie stawi się w sądzie. Paweł będzie miał wsparcie brata

Po wakacyjnej przerwie serial "M jak miłość" wróci z 1735. odcinkiem. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć wyrok w sprawie niedoszłego gwałciciela Basi, Filipa Sowińskiego (Kacper Zalewski). Tuż przed rozprawą córka Pawła poważnie zachoruje i nie będzie mogła stawić się w sądzie. Dziewczyna z bardzo wysoką gorączką zostanie w domu pod czułą opieką żony Pawła, Franki (Dominika Kachlik). W związku z nagłą chorobą Basi Zduński do sądu będzie musiał udać się sam. Na miejscu pojawi się także Piotrek (Marcin Mroczek), aby w trudnym momencie wesprzeć brata. Niestety Paweł nie usłyszy dobrych wiadomości.

 

"M jak miłość". Niedoszły gwałciciel Basi znów na wolności. Tuż po rozprawie pojawi się pod domem dziewczyny

W 1735. odcinku "M jak miłość" Paweł wreszcie usłyszy wyrok w sprawie Filipa Sowińskiego, który próbował zgwałcić Basię. Mężczyzna zostanie skazany na pięć lat pozbawienia wolności w zawieszeniu. Te słowa będą wielkim rozczarowaniem dla Pawła, który liczył na to, że krzywda, której doznała Basia, zostanie odpowiednio ukarana. Filip jeszcze tego samego dnia zjawi się pod domem Basi i nie będzie chciał dać dziewczynie spokoju. Zostawi jej bukiet kwiatów i tajemniczy list. Jak dalej potoczy się ta sprawa? Tego dowiedziecie się już w nowym sezonie serialu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.