"Akacjowa 38". Celia straci dziecko? Manuela jest prawdziwą matką Inocencji? Widzów czekają zwroty akcji

Na początku 2023 roku TVP zaczęło emitować serial "Akacjowa 38". Hiszpańska produkcja zyskała wielu fanów. Mamy dobrą wiadomość. Widzów czeka dawka emocji.

Serial "Akacjowa 38" pojawił się na antenie TVP na początku 2023 roku. Produkcja została nagrana w Hiszpanii, gdzie była emitowana przez sześć lat. Powstało prawie półtora tysiąca odcinków. Polscy widzowie pokochali zagraniczną telenowelę. Już wkrótce będą świadkami niespodziewanych zdarzeń. Szykują się emocjonalne zwroty akcji. Zobacz, co stanie się w najbliższym czasie w "Akacjowej 38"

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Akacjowa 38". Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

  • W 133. odcinku "Akacjowej 38" Felipe nie może uwierzyć, że Manuela jest matką Inocencji. Prosi Germana, który zajmował się leczeniem don Justa, aby zeznawał w sądzie na jego niekorzyść. Mężczyzna odmawia. Z kolei Ursulia sugeruje wyjazd Adrianie. Kobiety chcą być jak najdalej od Manueli.
  • W 134. odcinku serialu nie brakuje emocji. Celia obawia się, że ktoś porwie jej córkę. Justo odkupił kiosk z kwiatami, dzięki czemu Guadalupe zyskuje pracę. Mężczyzna złożył także pozew, aby odebrać dziecko Celii i Felipe. 
 
  • W 135. odcinku "Akacjowej 38" dyrektorka sierocińca wyznaje, że to Manuela jest matką Inocencji. Manuela i Justy bardzo się z tego cieszą. Z kolei Celia i Felipe nie mogą pogodzić się z myślą o stracie dziecka.
  • W 136. odcinku serialu Justo otrzymuje decyzję sądu i próbuje odebrać swoją córkę. Celia wpada w histerię. Poza tym dużo się dzieje u pozostałych bohaterów produkcji. German martwi się, że Fabiana zmaga się z poważną i zakaźną chorobą. Wszyscy obawiają się, że kobieta umrze. Z kolei Rosina zachwyca się domem na sprzedaż. Maximilian jednak twierdzi, że jest to zbyt duży wydatek. 
 

"Akacjowa 38". O czym jest serial i gdzie można go oglądać?

Akcja serialu "Akacjowa 38" rozgrywa się w 1899 roku. Wszystko rozpoczyna się od losów Carmen. Główna bohaterka jest w ciąży. Nie może liczyć jednak na wsparcie męża Justo. Gdy pijany ją atakuje, Carmen uderza go w głowę. Przekonana, że właśnie go zabiła, wraz z matką zakopuje ciało w lesie. Tuż po porodzie dziewczyna oddaje dziecko do klasztoru. Wskutek następnych wydarzeń, życie Carmen jest uratowane przez Germana. Kobieta i jej matka postanawiają rozpocząć nowe życie. Zmieniają imiona na Guadalupe i Manuela. Głowna bohaterka zatrudnia się jako opiekunka przy ulicy Akacjowej 38. Serial jest emitowany na antenie TVP2. Fani mogą go oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Więcej kadrów z bohaterami znajdziecie w galerii. ZOBACZ TEŻ: "Akacjowa 38". Claudia wyzna miłość Marco. Ten straci przytomność... Jest i plan zbrodni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.