"Love Island". Ola i Kamil znali się przed programem? Miażdżące dowody od fanów. "No to wtopa"

Fani "Love Island" znowu w akcji. Tym razem zaalarmowali produkcję, że Ola i Kamil znali się przed programem, a teraz udają, że widzą się pierwszy raz. Przedstawili dowody, które trudno będzie zanegować.

Siódma edycja "Love Island" powoli zmierza do finału. Już 9 kwietnia poznamy zwycięską parę zakochanych. Jak wygląda sytuacja w willi? Już od pierwszych odcinków show nie brakuje emocji, a im bliżej finału, tym jest ich coraz więcej. Ola i Beata, które upatrzyły sobie nowego uczestnika Kamila,  rywalizują o jego względy. Czujni widzowie właśnie doszukali się dowodów na to, że Ola znała go przed programem. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Love Island". Ola i Kamil znali się przed programem? Są dowody. Fani nie odpuszczają

Fani "Love Island" to najlepiej zorganizowana grupa detektywistyczna w historii programu. Absolutnie nic im nie umknie i dogrzebią się nawet do informacji sprzed lat na obronę swojej tezy. Tak stało się właśnie teraz. Jak się okazuje, Ola i nowy uczestnik Kamil Jagielski, który na wsypę miłości przybył prosto z kontrowersyjnego "Warsaw Shore", mieli znać się już przed programem. W willi natomiast zachowują się tak, jakby nigdy się nie widzieli.

Widzowie już wielokrotnie krytykowali produkcję, że do programu brani są ludzie z innych reality show. To też nie pierwszy zarzut tego typu. Wcześniej widzowie zwrócili uwagę na dziwne zachowanie Adama i Sandy, którzy traktują się jak obcy ludzie. Uczestniczka ma z nim zdjęcie z 2019 roku z programu "Top Model", gdzie określa go jako swojego "bliźniaka". Do czego fani dogrzebali się w związku z relacją Oli i Kamila?

Uczestnik "Love Island" i eksrozrabiaka w "Warsaw Shore" bawił się rok temu na osiemnastce kumpla. Mężczyzna opublikował zdjęcie z kolegami i w opisie podkreślił, że przeżyli zabawę rodem z filmu "Kac Vegas". "Brakowało jakiegoś kiciusia w łazience" - dodał frywolnie. "Kiciuś" odezwał się komentarzach i był to nie kto inny, jak dobrze znana nam Ola. Ich krótka wymiana zdań sugeruje, że nie tylko się znają, ale też coś ich łączyło. Kamil wykorzystał w budowaniu tych krótkich zdań kilka emotikonek z zakochanymi buźkami, więc coś jest na rzeczy.

Fajnie, że tak weekend ci się udał - napisała Ola.
Ciekawe, dzięki komu. Brakuje tu jeszcze jednego zdjęcia, filmiku - odpowiedział Kamil. 
Oj brakuje... - dorzuciła Ola.
Oluś... - dodał Kamil.
 

"Love Island". Widzowie przyłapali Olę i Kamila na gorącym uczynku. "No to wtopa"

Czy Ola i Kamil będą musieli się z tego wytłumaczyć? Jay został ostatnio skonfrontowany z opiniami widzów podczas live'a z Karoliną Gilon. Czy tak samo będzie w przypadku Oli i Kamila? Widzowie "Love Island" pod rozmową tej dwójki otagowali Instagram programu i liczą na szybką reakcję produkcji. Bez wyjaśnienia tej kwestii chyba się tym nie obędzie. 

Teraz udajecie, że się nie znacie.
O jeju. No to wtopa. Jak wy się teraz z tego wytłumaczycie?
Cyrk na kółkach! 
Wszystko jasne, czemu mu tak ręka po udzie Olki swobodnie "chodziła" - czytamy w komentarzach.
 

Co jeszcze słychać na wyspie? Beata i Kamil przeprowadzili poważną rozmowę, w której wyznali sobie, że mają do siebie słabość. Gdy byli na osobności, przyszła Ola. Uczestniczka się do nich dosiadła i powiedziała, że dziwnie się czuje. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.