"10 lat młodsza w 10 dni". Najgorsza przemiana w historii programu. "Fryzjer powinien dostać wyrok"

Program "10 lat młodsza w 10 dni" zdobył dużą popularność. W Polsce jest głównie kojarzony z nieudanymi metamorfozami, których podjęła się Maja Sablewska. Do podobnych sytuacji dochodzi również w brytyjskiej odsłonie show. Przemiana tej uczestniczki została nazwana "najgorszą w historii".

"10 lat młodsza w 10 dni" cieszy się głównie złą sławą. W Polsce prowadzi go Maja Sablewska, która od wielu lat udziela się w branży modowej. Bohaterki jej programu nie zawsze są zadowolone z efektu końcowego. Podobnie jest również w brytyjskiej edycji modowego show. Nieudaną metamorfozę przeszła Kerry z Wielkiej Brytanii. Fani stwierdzili, że jest to jedna z najgorszych przemian w historii programu. Oceńcie sami.

Christina Phillips Odchudzała się na oczach świata i straciła ponad 200 kg. Dziś jej nie poznacie

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Nieudana metamorfoza w brytyjskiej odsłonie "10 lat młodsza w 10 dni"

Kerry była bohaterką brytyjskiej odsłony "10 lat młodsza w 10 dni". Według ekspertów z programu, przed metamorfozą wyglądała na około 40 lat. Kerry miała krótkie, jasne włosy, okulary i nie przykładała uwagi do stylu. Specjaliści modowego show postanowili zrobić wszystko, aby odmłodzić kobietę. 

Kerry przed przemianąKerry przed przemianą fot. https://www.youtube.com/@RevealChannel/screen Youtube

Organizatorzy programu zafundowali jej wiele zabiegów, które miały wpłynąć na jej wygląd. Były to między innymi: wybielanie zębów i laserowa korekta wzroku. Ponadto postanowili całkowicie zmienić jej fryzurę. Stylista Kerry zdecydował się na przedłużanie włosów. Nie można również nie wspomnieć o zmianie garderoby. Po metamorfozie Kerry wyglądała zupełnie inaczej.

Kerry po metamorfozieKerry po metamorfozie fot. https://www.youtube.com/@RevealChannel/ screen Youtube

Jak się okazało, metamorfoza Kerry nie przyniosła oczekiwanych efektów. Początkowo kobieta wyglądała na zadowoloną. Według sondy ulicznej, po przemianie wyglądała na 28 lat. Szybko jednak okazało się, że nowy wygląd nie służy Kerry. Doczepy zupełnie jej nie pasowały. Nowe ubrania nie były dopasowane do jej sylwetki. Po roku producenci postanowili pokazać, jak Kerry odnalazła się w nowej odsłonie. Okazało się, że kobieta wróciła do poprzedniej fryzury i dawnych stylizacji. Nie uszło to uwadze internautów. Pod filmikiem na Youtube postanowili skomentować, jakie mają opinie na temat całej metamorfozy.

To była najgorsza metamorfoza w historii. Po roku wygląda dużo lepiej.
Masakra. Fryzjer powinien dostać wyrok za te włosy, a stylista za ubrania. Gorzej chyba nie mogło być.
Jej pierwsza przemiana była straszna. Lepiej wyglądała, gdy sama się wystylizowała.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii. Co sądzicie o metamorfozie Kerry?

Maja Sablewska "10 lat młodsza w 10 dni". Niezadowolona uczestniczka zdradza kulisy

ZOBACZ TEŻ: Program "10 lat młodsza w 10 dni" ma surowe zasady. Wyciekły zapisy z umowy. Kary za krytykę zwalają z nóg

Więcej o: