"Milionerzy". Takiej wpadki dawno nie było. Uczestniczka oberwała od internautów. Poszło o legendę sportu

Uczestniczka australijskiej edycji "Milionerów" zaskoczyła widzów niewiedzą. Miała jedynie dopasować nazwisko do sławnego sportowca. Internauci twierdzą, że zaliczyła wpadkę.

W formacie "Milionerzy" przydatna jest wiedza z każdej dziedziny. Nigdy nie wiadomo, jakim pytaniem zaskoczy prowadzący teleturnieju, o czym przekonała się uczestniczka australijskiej edycji. Ku zaskoczeniu publiczności bohaterka odcinka nie znała jednak poprawnej odpowiedzi na pytanie z dziedziny sportu, przez co - zdaniem niektórych widzów - zaliczyła sporą wpadkę.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Jocelyn WildensteinKobieta Kot "udowadnia", że nie miała żadnych operacji. Pokazała zdjęcia, kiedy miała 15 lat

"Milionerzy". Proste pytanie, a się wyłożyła. Wystarczyło oglądać sport

Uczestniczka w początkowym etapie konkursu usłyszała pytanie o nazwisko sportowca Formuły 1 Jensona Buttona. Stawką było 300 dolarów australijskich.

Jak nazywa się były brytyjski mistrz Formuły 1 o imieniu Jenson?

  • A: Button
  • B: Zipper
  • C: Velcro
  • D: Clasp

Prawidłowa odpowiedź to A, lecz ku zdziwieniu widzów uczestniczka nie znała tego rozwiązania. Kobieta intuicyjnie zaznaczyła odpowiedź B i tym samym zakończyła przygodę w programie. Przypominamy, że Jenson Button to legendarny brytyjski kierowca i wicemistrz świata Formuły 1 w 2011 roku. Odpowiedź zaskoczyła widzów przede wszystkim dlatego, że Formuła 1 jest bardzo popularnym sportem w Australii.

Sylwia WysockaSylwia Wysocka padła ofiarą brutalnej napaści. Zdradziła, czy chce się jeszcze zakochać

"Milionerzy". Ciekawe pytania z innych odcinków

Choć "Milionerzy" królują w stacjach telewizyjnych na całym świecie, teleturniej cały czas zaskakuje. Niedawno w polskiej edycji pytanie o pewną porę dnia zaskoczyło panią Joannę.

Z kolei w innym odcinku uczestnik skorzystał z koła ratunkowego już przy pierwszym pytaniu, które dotyczyło pewnego przysłowia. Najnowsze odcinki polskich "Milionerów" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55 zarówno na antenie TVN-u, jak i w serwisie Player.

Więcej o: