"Kuchenne rewolucje". Awantura w programie. Magda Gessler usłyszała: No to spier***aj

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" rozpoczął się od awantury. Magda Gessler ostro ścięła się z właścicielką restauracji. Padły szokujące słowa.

W czwartek 2 marca na antenie TVN zadebiutowała nowa edycja "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler pomaga polskim restauratorom wyjść z kryzysu już od 26 sezonów. Kolejna odsłona popularnego show rozpoczęła się od awantury. Kreatorka smaku nie zostawiła na uczestniczce suchej nitki. Ta nie pozostała jednak dłużna.

Zobacz wideo Sylwia Peretti chciała wyjaśnić z Magdą Gessler nieudane "Kuchenne rewolucje": Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

"Kuchenne rewolucje". Awantura w pierwszym odcinku nowego sezonu. Słowa właścicielki zszokowały Magdę Gessler

W pierwszym odcinku 26. sezonu "Kuchennych rewolucjiMagda Gessler odwiedziła krakowską restaurację Voila, która specjalizuje się w kuchni francuskiej. Gwiazda TVN nie była zachwycona serwowanymi w lokalu daniami. Jeszcze bardziej zszokowała ją postawa właścicielki.

Restaurator to jest człowiek, który musi mieć taką energię, że ludzie do niego lgną. Pani ma taką energię, że trzeba spier***ać - stwierdziła słynna restauratorka.

Pani Dorota nie mogła powstrzymać się od komentarza.

No to spier***aj - odpowiedziała szefowa kuchni.
Do kogo to było? - zapytała oburzona Gessler.

Właścicielka odparła, że "powiedziała tak do siebie samej". W pewnym momencie gwiazda TVN miała dosyć zachowania uczestniczki i wydawało się, że rewolucja nie dojdzie do skutku. Do całego zamieszania wkroczył syn właścicielki i zaczął kłócić się z matką.

Masz się zamknąć na pięć minut - powiedziała ostro Gessler do restauratorki.

Mateusz MatyszkowiczZaskakująca decyzja prezesa TVP. Z anteny znikają hity. Widzowie się wściekną

Po namowach Magdy Gessler i syna, który jest współwłaścicielem restauracji, udało się przekonać panią Dorotę do przyjęcia pomocy. Zmiany w Voila przebiegały w napiętej atmosferze, jednak ostatecznie rewolucja zakończyła się sukcesem. Pani Dorota doceniła rady słynnej restauratorki i wprowadziła je w życie. Kiedy po kilku tygodniach gwiazda TVN odwiedziła lokal, była zachwycona potrawami i jakością obsługi.

Więcej o: