"Milionerzy". Uczestnik dostał pytanie o prezydenta USA. Intuicja go nie zawiodła

W 562. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę powalczył pan Jakub Majko. Z pytaniem o prezydenta Stanów Zjednoczonych, który w latach 1942-1945 był głównodowodzącym wojsk amerykańskich w Europie, miał niezły problem.

Hubert Urbański od lat jest związany z formatem "Milionerzy", który cieszy się ogromną popularnością. Uczestnicy stają przed prawdziwym testem z wiedzy ogólnej, który przy odrobinie szczęścia i dobrym przygotowaniu może zasilić ich portfel nawet o milion złotych. W 562. odcinku przed tym wyzwaniem stanął pan Jakub Majko z Białegostoku. Choć nie zawsze był pewny odpowiedzi, to intuicja go nie zawodziła.

Zobacz wideo Hubert Urbański ogląda "Milionerów" i śmieje się z uczestniczki

Madeleine McCannZaginięcie Madeleine McCann. Niektórzy twierdzą, że już została odnaleziona

"Milionerzy". Zanim został prezydentem Stanów Zjednoczonych, w latach 1942-1945 był głównodowodzącym wojsk amerykańskich w Europie

Pytanie za 20 tysięcy złotych dotyczyło prezydenta Stanów Zjednoczonych, który wcześniej był głównodowodzącym wojsk amerykańskich. Pan Jakub Maj nie ukrywał, że wskazanie poprawnej odpowiedzi było dla niego dziecinnie proste.

A: Woodrow Wilson

B: Dwight Eiesnhower

C: Gerald Ford

D: Jimmy Carter 

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie: Zanim został prezydentem Stanów Zjednoczonych, w latach 1942-1945 był głównodowodzącym wojsk amerykańskich w Europie

Pan Jakub przez dłuższą chwilę głowił się nad prawidłową odpowiedzią. Ostatecznie postanowił zaryzykować odejście z programu z tysiącem złotych i zaznaczył odpowiedź B.

Wiem, że na pewno Eisenhower był dowodzącym wojsk amerykańskich. To jest druga wojna światowa - głowił się uczestnik.

Intuicja go nie zawiodła. To właśnie Dwight Eisenhower dowodził wojskami amerykańskimi w latach 1942-1945, a później został prezydentem Stanów Zjednoczonych. 

ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Pytanie o twórczość Kazika było dziecinnie proste. Kto został pokonany w dwóch ostatnich walkach?

'Milionerzy'"Milionerzy". "Czarny lód" pokonał studentkę medycyny. Odeszła z niczym

Więcej o: