"Przyjaciółki". Piotr Stramowski dołącza do obsady! To nie koniec zmian. Wiadomo, kogo zagra

Najnowszy sezon serialu "Przyjaciółki" wystartuje w marcu. Produkcja zdardziła, że w obsadzie zobaczymy sporo nowych twarzy. Wśród bohaterów, których zobaczymy na ekranie, będzie tajemniczy Borys. W jego postać wcieli się Piotr Stramowski.

"Przyjaciółki" są emitowane na Polsacie od ponad dziesięciu lat. Wkrótce na antenę stacji trafi już 21. sezon uwielbianego przez widzów serialu. Okazuje się, że w fabule produkcji nastąpią spore roszady, bowiem pojawią się nowi bohaterowie. Portalowi swiatseriali.interia.pl udało się ustalić, że do obsady dołączą popularne aktorki i aktorzy.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

"Przyjaciółki". Piotr Stramowski w obsadzie 21. sezonu

W nowym sezonie "Przyjaciółek" będziemy mogli zobaczyć Ewę Skibińską, znaną z "Na dobre i na złe" oraz "Pierwszej miłości". Aktorka wcieli się w rolę Karoliny, marki Marty. Kolejnym znanym artystą, który będzie współtworzył polsatowską produkcję, jest Bartosz Opania. Największym zaskoczeniem jest jednak zaangażowanie do obsady Piotra Stramowskiego. Były partner Katarzyny Warnke będzie odgrywać postać tajemniczego Borysa.

O Piotrze Stramowskim jest ostatnio bardzo głośno, głównie za sprawą rewolucji w jego życiu prywatnym. Aktor rozstał się z żoną Katarzyną Warnke, a ta przyznała, że filmowy "Majami" ma u swego boku nową ukochaną. Aktorka dodała również, że utrzymuje z byłym partnerem bardzo dobre relacje, a jego partnerkę traktuje jak rodzinę.

Po tym, jak oświadczyliśmy, że się rozchodzimy, mam wrażenie, że jestem postrzegana jako ofiara tej sytuacji. Chciałam złożyć protest publicznie, ponieważ uważam, że za długo patrzymy już na rozwód jak na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i to jest moja nowa rodzina, rodzina mojego dziecka.

Czekacie na debiut Stramowskiego w "Przyjaciółkach"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.