Już kilku uczestników "Chłopaków do wzięcia" znalazło swoje drugie połówki. Ukochane "chłopaków" pojawiają się też z nimi wspólnie w nowych odcinkach. Wydawało się, że i Rafix dołączył do grona szczęśliwców. Pisaliśmy już o jego oświadczynach przez telefon, na co jego "korespondencyjna" ukochana ochoczo się zgodziła. Jednak ostatnio okazało się, że uczestnik diametralnie zmienił zdanie na temat kobiety.
Rafix miał przelotną znajomość z niejaką Barbarą, lecz nowa relacja szybko się zakończyła. Wkrótce poznał Jolę, z którą już po kilku tygodniach wiązał poważne plany na przyszłość. Nie przeszkadzało mu nawet to, że się z nią jeszcze nie widział. W rozmowie telefonicznej zakochani umówili się nawet, że czym prędzej wezmą ślub cywilny. Do wizyty w urzędzie jednak nie doszło. W ostatnim odcinku Rafix opowiedział, co poszło nie tak.
Planowałem zrobić na mamy imieninach jednocześnie zaręczyny. Przyjechaliśmy do rodziców, wyciągnąłem pierścionek zaręczynowy i do Joli mówię: Kochana Jolu, czy zostaniesz moją żoną? Jola powiedziała, że tak. (...) Potem zamiast tańczyć ze mną, to ona "nie". Podchodziła do tańca a to do mojego brata, a to do szwagra - powiedział przed kamerami.
Zachowanie ukochanej na przyjęciu wyprowadziło go z równowagi.
Tańczyli tańczyli i ja w pewnym momencie zauważyłem, że Jola łapie go za tyłek i ręce wkłada tam, gdzie nie trzeba. (...) Po pracy usiadłem przed domem i do Joli napisałem smsa, że przykro mi bardzo, ale nie możemy być razem ze sobą. Ja nie chcę takiej kobiety, która na jakichś imprezach jest i nie wiadomo, co robi i pije alkohol - stwierdził.
Wygląda na to, że obawy o wierność partnerki skutecznie zniechęciła Rafała do małżeństwa. Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". Podglądamy mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach
Nawrocki na szczycie NATO wypadł sztywno. Zaliczył wpadkę, zachowując się jak Trump
Tak Iga Świątek relaksuje się na rajskich wakacjach. Nie jest tam sama
Łukasz P. zatrzymany przez CBA. Mamy komentarz rzecznika prokuratury ws. męża Sylwii Peretti
Zendaya zmienia świat mody i robi to dobrze. Method dressing to nie tylko ubrania, to psychologia
Ludzie zakochali się w filmach Kołodziejczaka. Ten jest zszokowany. "Zwolniłem wszystkich ludzi odpowiedzialnych za social media"
Karol Nawrocki przemówił po angielsku. Pomylił "korpus" ze "zwłokami"
Opozda rozwiodła się z Królikowskim! "Sąd pozbawił Antoniego władzy rodzicielskiej nad naszym synem"
"Ta książka powinna być przepisywana na receptę". Gwiazdy radzą, co przeczytać latem
Lilla z "Sanatorium miłości" odsłania kulisy programu. "Ma szczęście, że tylko tyle pokazała telewizja"