"Chłopaki do wzięcia". Rafix zerwał zaręczyny! Był zazdrosny o brata i szwagra. "Nie chcę takiej kobiety"

Rafix doskonale znany widzom programu "Chłopaki do wzięcia" miał się żenić, ale zmienił zdanie. Po radosnych oświadczynach pozostało tylko smutne wspomnienie.

Już kilku uczestników "Chłopaków do wzięcia" znalazło swoje drugie połówki. Ukochane "chłopaków" pojawiają się też z nimi wspólnie w nowych odcinkach. Wydawało się, że i Rafix dołączył do grona szczęśliwców. Pisaliśmy już o jego oświadczynach przez telefon, na co jego "korespondencyjna" ukochana ochoczo się zgodziła. Jednak ostatnio okazało się, że uczestnik diametralnie zmienił zdanie na temat kobiety.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała kulisy kręcenia scen w "M jak miłość"

"Chłopaki do wzięcia". Rafix jednak nie chce się żenić

Rafix miał przelotną znajomość z niejaką Barbarą, lecz nowa relacja szybko się zakończyła. Wkrótce poznał Jolę, z którą już po kilku tygodniach wiązał poważne plany na przyszłość. Nie przeszkadzało mu nawet to, że się z nią jeszcze nie widział. W rozmowie telefonicznej zakochani umówili się nawet, że czym prędzej wezmą ślub cywilny. Do wizyty w urzędzie jednak nie doszło. W ostatnim odcinku Rafix opowiedział, co poszło nie tak.

Planowałem zrobić na mamy imieninach jednocześnie zaręczyny. Przyjechaliśmy do rodziców, wyciągnąłem pierścionek zaręczynowy i do Joli mówię: Kochana Jolu, czy zostaniesz moją żoną? Jola powiedziała, że tak. (...) Potem zamiast tańczyć ze mną, to ona "nie". Podchodziła do tańca a to do mojego brata, a to do szwagra - powiedział przed kamerami.

Zachowanie ukochanej na przyjęciu wyprowadziło go z równowagi.

Tańczyli tańczyli i ja w pewnym momencie zauważyłem, że Jola łapie go za tyłek i ręce wkłada tam, gdzie nie trzeba. (...) Po pracy usiadłem przed domem i do Joli napisałem smsa, że przykro mi bardzo, ale nie możemy być razem ze sobą. Ja nie chcę takiej kobiety, która na jakichś imprezach jest i nie wiadomo, co robi i pije alkohol - stwierdził.

Wygląda na to, że obawy o wierność partnerki skutecznie zniechęciła Rafała do małżeństwa. Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". Podglądamy mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.