"Królowe życia". Edzia i Dagmara awanturowały się na oczach widzów. Kamery wszystko nagrały

Edzia i Dagmara to jeden z najbardziej wybuchowych duetów z programu "Królowe życia". Panie jakiś czas temu miały ze sobą ostry konflikt. O co poszło?

Choć "Królowe życia" zniknęły z ekranów, uczestniczki programu do tej pory wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów. Podczas emisji byliśmy świadkami wielu sprzeczek między przyjaciółkami Dagmarą Kaźmierską a Edzią, czyli Edytą Nowak-Nawarą. Konflikt między nimi narastał do czasu aż zerwały kontakt. Jedna z kłótni szczególnie wyprowadziła je z równowagi.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

"Królowe życia". Edzia i Dagmara zrobiły awanturę przy kamerach

O konflikcie między paniami plotkowało się od kilku miesięcy. W końcu podczas "Domówki u Dowborów" Dagmara Kaźmierska szczerze wyznała, że jej relacje z Edzią właściwie nie istnieją i "nie są jej potrzebni tacy ludzie. "Królowa życia" miała sporo do zarzucenia swojej eks przyjaciółce. Jednak Edzia nadal nie szczędziła ciepłych słów pod adresem Dagmary. Po jakimś czasie stacja TTV opublikowała w mediach społecznościowych fragment nagrania, na którym widać, że panie się spotkały, lecz wyszła z tego katastrofa.

Podczas filmowania jednego ze wspólnych wypadów do "Królowych życia", przyjaciółki postanowiły zrobić sobie mini sesję zdjęciową. Kaźmierska zwróciła uwagę na pozowanie Nowak i się zaczęło.

Słuchaj, stań tak i rozwiej włos. Zrób tak tym włosem - instruowała Dagmara.
Nogą sobie zrób! Nie dyskutuj! Robisz? Bo zaraz schodzę. Nie będę zawiewać jak tobie się chce - odpowiedziała Edzia.
 

To nie były jedyne krzyki, jakimi się obrzucały. Obie przyzwyczaiły widzów, że mają cięty humor i na ekranie nie kryją wobec siebie złośliwości. Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska parodiowała nawet Edzię podczas live'a na Instagramie. Wygląda jednak na to, że ciągła irytacja i sprzeczki przelały czarę goryczy. Panie przestały się spotykać, a kontakt się urwał. Zobacz też: Dagmara Kaźmierska została oszukana. "Zwykłe bydle. Zasady w życiu trzeba mieć"

Więcej o: