"Top Model". Siostra Joanny Krupy w workowatych rękawach. A Patricia Kazadi? "Wednesday" weszło za mocno

"Top Model". Podczas finału 11. edycji show pojawiła się dawno niewidziana siostra Joanny Krupy. Marta Krupa postawiła na dość dziwaczną stylizację.

Finał 11. edycji "Top Model" odbył się 7 grudnia. Zwyciężczynią tegorocznej edycji okazała się Klaudia Nieścior. Modelka, choć w dniu finału czuła się źle i trafiła do szpitala, nie dała po sobie nic poznać. Wydarzenie było transmitowane na żywo w stacji TVN i nie obyło się bez wielu atrakcji. Na scenie pojawili się liczni goście muzyczni - Bryska, Michał "Fox" Król, Piotr Rogucki i Karaś oraz Grzegorz Hyży. Całość poprowadził duet w postaci Joanny Krupy i Michała Piróga. Wśród zaproszonych gwiazd nie zabrakło także siostry prowadzącej - Marty Krupy. Stylizacja dawno niewidzianej gwiazdy pozostawia jednak wiele do życzenia...

Zobacz wideo "Top Model". Adrianna żegna się z programem. Zaliczyła gafę z Klaudią

DodaDoda i Maryla Rodowicz na jednej scenie. Szykują niespodziankę

"Top Model". Siostra Joanny Krupy w workowatych rękawach

Marta Krupa to młodsza o siedem lat siostra Joanny. Szerszej publiczności dała się poznać jako modelka, piosenkarka i aktorka. W ostatnim czasie zapowiedziała, że planuje podbój zagranicznej i polskiej sceny muzycznej. Nad nowymi piosenkami ma współpracować z producentem The Weeknd czy Dua Lipą. Stylizacja gwiazdy na finale "Top Model" pozostawiła jednak wiele do życzenia... Krupa założyła dość dziwaczne szaty, odznaczające się długimi, workowatymi rękawami.

'Top Model'. Marta Krupa'Top Model'. Marta Krupa fot. Kapif

Nie ona jedyna postawiła na dość osobliwą stylizację. Strój Bryski przypomina nam o Elmo z "Ulicy Sezamkowej", a Patricia Kazadi chyba inspirowała się "Rodziną Adamsów". Ada Fijał również postawiła na dość toporny strój, który ciężko zaklasyfikować. Sprawdźcie naszą galerię, aby zobaczyć "trudne" stylizacje finału "Top Model".

Paulina Nowicka, Ewelina TaraszkiewiczŻona Rzeźniczaka wyzywa matkę jego córki. Nazwała ją "prostytutką". Ta grozi sądem

Podoba wam się stylizacja Marty Krupy?

Więcej o: