"Przysięga". Serialowy Emir zgolił brodę. Jest nie do poznania. "Niech ktoś powie, że to żart"

"Przysięga". Aktor wcielający się w rolę Emira wrzucił na Instagram nowe zdjęcia i wprowadził fanów w konsternację. Po jego charakterystycznej brodzie nie ma już ani śladu.

"Przysięga" to turecki serial, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVP. Odtwórca głównej roli Emira, Gokberg Demirci, skradł serca kobiet i mężczyzn, zachwycających się wyglądem przystojnego bruneta. Jego dotychczasowym atrybutem była bujna broda, która dodawała mu charyzmy i męskości. Aktor postanowił jednak zmienić nieco swój wizerunek i z zarostu na twarzy pozostawić jedynie... wąsa.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

"Przysięga". Emir zgolił brodę. Ciężko go rozpoznać. "Niech ktoś powie, że to żart"

Na ostatnich zdjęciach aktora po jego charakterystycznej brodzie nie ma już ani śladu. Odtwórca serialowego Emira wciąż ma pokaźnego wąsa, ale prezentuje się zupełnie inaczej, niż w tureckiej telenoweli. Fani produkcji nie ukrywają rozczarowania:

W brodzie jest ci znacznie lepiej...
Niech ktoś powie, że to żart.
Gdzie broda? Z brodą dużo lepiej! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Przypominamy, że na kolejne odcinki "Przysięgi" widzowie TVP będą musieli poczekać nieco dłużej niż zwykle. Przerwa w emisji serialu wynika z rozgrywających się mistrzostw świata w piłce nożnej. Poszczególne rozgrywki na murawie będą rozgrywane właśnie o tej porze, o której widzowie mogli dotąd oglądać turecki serial obyczajowy. Kiedy zatem fani produkcji mogą spodziewać się jego powrotu na antenę? Kolejny, 762. odcinek serialu będzie można obejrzeć już w środę, 7 grudnia 2022 roku w TVP1 o godzinie 16.05.

Jak podoba wam się Gokberg Demirci w wersji bez zarostu? Zgadzacie się z fanami, że stracił swój urok? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.