"Rolnik szuka żony". Ilona Kurzeja pogrążona w żałobie. Straciła bliską osobę

Ilona Kurzeja podzieliła się z internautami bardzo smutną wiadomością. W mediach społecznościowych wyznała, że zmarł jej tata.

Ilona Kurzeja zyskała popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Od tego czasu aktywnie prowadzi instagramowe konto i stara się być w stałym kontakcie z obserwującymi ją osobami. Uczestniczka show chętnie dzieli się informacjami o sobie, a jej profil wypełniają zdjęcia koni, które są jej największą pasją. Tym razem jednak opublikowała przykrą wiadomość. 

Tak zmieniły się dzieciaki z 'Rodziny zastępczej'. Są nie do poznaniaTak zmieniły się dzieciaki z "Rodziny zastępczej". Są nie do poznania

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Ilona Kurzeja w żałobie. Spotkała ją rodzinna tragedia

23 października na instagramowym profilu Ilony pojawiła się pełna emocji relacja. Uczestniczka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikowała smutny cytat i wyznała, że odszedł jej tata. 

Ci, którzy odchodzą pierwsi, mają dużo lepiej. Ci, którzy zostają, muszą być bardzo silni, żeby przeżyć samotność. Żegnaj tato, będzie mi ciebie brakować - napisała Ilona na InstaStories. 

W dalszej części relacji wróciła wspomnieniami do wspólnie spędzonych z tatą chwil i pokazała krótkie nagranie. 

Ilona KurzejaIlona Kurzeja Instagram/@imielinka

Ilonie i jej rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

"Rolnik szuka żony". Jak potoczyło się losy Ilony i jej partnera po programie? 

Ilona Kurzeja na planie szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" poznała Adriana. Przez kilka miesięcy po zakończeniu nagrań tworzyli parę, nawet razem zamieszkali. Wydawało się, że to coś poważnego, jednak w kwietniu 2021 ogłosili, że nie są już razem.

Podobno od dawna im się nie układało - sąsiedzi pary relacjonowali, że z ich mieszkania często było słychać odgłosy kłótni. Zainteresowani jednak nigdy nie zdradzili, czy to wybuchowe charaktery ostatecznie doprowadziły do rozpadu związku.

Anna Bardowska"Rolnik szuka żony". Bardowska pokazała sypialnię. Przy łóżku czarna huśtawka

Więcej o: