"Milionerzy". Czy Hebrydy zmywa się acetonem? Pani Magda miała stresujący początek

W 571. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadła pani Magda, filolożka angielska. Stres pojawił się u niej już przy pierwszym pytaniu. Sprawdźcie, czy znalibyście odpowiedź na pytanie, które usłyszała od prowadzącego.

Od września tego roku mamy okazję śledzić, kolejną, 12. już edycję uwielbianego przez widzów teleturnieju "Milionerzy". W odcinku, który miał premierę 28 września, pojawiła się pani Magda, z zawodu filolożka angielska, która obecnie zajmuję się kontaktami z kontrahentami zagranicznymi. Uczestniczka usłyszała pierwsze pytanie i tylko jeden wariant wydawał jej się prawdopodobny. Stres jednak sprawił, że kobieta zastanowiła się kilka razy, nim udzieliła odpowiedzi.

"Milionerzy". Hebrydy:

  • A. zmywa się acetonem
  • B. utwardza się lampą UV
  • C. leżą u wybrzeży Polski
  • D. leżą u wybrzeży Szkocji

Uczestniczka przyznała, że gdyby rozgrywkę obserwowała jako widzka, pytanie pewnie wydawałoby jej się banalne. Siedząc w fotelu naprzeciwko Urbańskiego, nie jest już jednak pewna niczego. Ostatecznie zamknęła oczy i poprosiła o zaznaczenie ostatniego wariantu.

"Milionerzy". Czym są Hebrydy? Znamy prawidłową odpowiedź

Na szczęście pani Magda wybrała prawidłową odpowiedź, bowiem Hebrydy to archipelag ok. 500 wysp znajdujących się na Oceanie Atlantyckim, wzdłuż północno-zachodnich wybrzeży Szkocji. Dalsze zmagania filolożki angielskiej z pytaniami zobaczymy w kolejnym odcinku "Milionerów".

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 571. odcinku "Milionerów" mieliśmy okazję obserwować grę pani Natalii. Studentka z Łodzi, niestety, nie poradziła sobie z pytaniem o twórczość Adama Mickiewicza.

Czym jest smocze szkło z "Gry o tron"? Z tym pytaniem w odcinku 569. zmierzył się pan Dominik. Nie potrafił udzielić prawidłowej odpowiedzi.

Czym jest słynny polski trzonolinowiec? Pani Marta z Katowic nie znała odpowiedzi na to pytanie, postanowiła jednak zaryzykować. Nie opłaciło się.

Więcej o: