"Rolnik szuka żony". Przyjazd kandydatek. Tomasz spotka się z ciężarną 23-latką? Pojawiła się zapowiedź

Po długiej przerwie na antenę wraca wyczekiwany premierowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Ostatnio Telewizja Polska przesuwała emisję programu. Do sieci trafił zwiastun. Rolnicy przyjmą kandydatki i kandydatów pod swój dach.

"Rolnik szuka żony", to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej. Ostatnio zamiast program emitowano jednak wydarzenia sportowe. Widzowie z niecierpliwością czekali na dziewiątą edycję programu, ale po pierwszym odcinku byli skazani na kolejną przerwę. Całe szczęście teraz wszystko wraca do normy i "Rolnik szuka żony" powróci na antenę. W nowym odcinku do uczestników na spotkanie mają przyjechać kandydatki i kandydaci. Czy Tomasz zdecyduje się na spotkanie z 23-letnią dziewczyną w ciąży?

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

'Rolnik szuka żony' Michał"Rolnik szuka żony". Michał szokuje swoim pomysłem. Tego w programie jeszcze nie było

"Rolnik szuka żony". Tomasz spotka się z kandydatką w ciąży?

W drugim odcinku nowego sezonu "Rolnik szuka żony" zobaczymy, kogo uczestnicy zaprosili do gospodarstw. Tomasz w programie zainteresował się listem od ciężarnej dziewczyny. Przy okazji zdradził, że była żona utrudnia mu kontakt z dziećmi. Mężczyzna twierdzi, że była żona nie pozwala im nawet rozmawiać przez telefon

Byłem siedem lat w związku, ale trzy lata temu żona odeszła, zabierając ze sobą nasze dwie córki - powiedział w rozmowie z "Rewią".

Z pewnością najwięcej fanów zastanawia się, czy 41-letni Tomasz zdecyduje się na spotkanie z 23-letnią kandydatką w ciąży. Niestety, wypuszczony zwiastun wciąż nie zdradza nam tej tajemnicy. Jedno jest pewne - w dziewiątym sezonie "Rolnik szuka żony" na pewno nie zabraknie emocji. Jak myślicie, dojdzie do wyczekiwanego przez widzów spotkania?

"Rolnik szuka żony". Zapowiedź kolejnego odcinka 

Losy Michała z Podlasia są równie interesujące i intrygują widzów. Mężczyzna pierwszy raz w historii programu zdecydował się zaprosić do siebie wszystkie kandydatki. Jesteście ciekawi jak potoczą się losy innych uczestników programu? Premierowy odcinek "Rolnik szuka żony" już 2 października o godzinie 21:15, na antenie TVP 1

Więcej o: