"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy korzystają z wakacji. Zamienili egzotykę na własny ogródek

Anna i Grzegorz Bardowscy z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" wykorzystują upalne dni na relaks w ogrodzie. Wcześniej całą rodziną wybrali się do Turcji.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zakochani nie zwlekali z formalizacją związku i w tym roku świętowali szóstą rocznicę ślubu. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, Jasia oraz Liwii. Obecnie cała rodzina korzysta z wakacji. Po powrocie z egzotycznego wyjazdu kontynuują odpoczynek we własnym ogrodzie.

"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy korzystają z wakacji. Zamienili egzotykę na własny ogródek

Dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" Bardowscy zdobyli dużą popularność. Małżeństwo prowadzi własny kanał w serwisie YouTube, gdzie pokazuje, jak wygląda życie na wsi. Wielu fanów obserwuje także ich instagramowe profile. Anna zgromadziła na swoim już ponad ćwierć miliona fanów. Obecnie para finalizuje budowę nowego domu. Niedawno jednak rodzina rolnika postanowiła odpocząć od codziennych trosk i wybrała się na wakacje do Turcji.

 

Po powrocie do Polski Bardowscy nadal cieszą się piękną pogodą. Para ma do dyspozycji własny ogród, w którym relaksuje się wraz z dziećmi. Miejsce jest naprawdę malownicze. Dzieci mogą bawić się w piaskownicy lub wybudowanym specjalnie dla nich domku, podczas gdy mama popija kawę, siedząc na huśtawce. Anna zaznaczyła jednak, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej.

Oczekiwania: Dzieci bawią się w piaskownicy, a ja w tym czasie bujam się w huśtawce, popijając kawę i doglądając, co robią. Rzeczywistość: Kiedy tylko usiądę do huśtawki - dzieci chcą się huśtać. Znacie to? - napisała na Instagramie żona Grzegorza.
 

 Myślicie, że ogród otaczający nowy dom Bardowskich będzie jeszcze piękniejszy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.