"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin w zaawansowanej ciąży tańczy na weselu. Wszyscy patrzą na kreację

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" już wkrótce powitają na świecie syna. Pomimo zbliżającego się terminu porodu, uczestniczka nie zwalnia tempa. Ostatnio para bawiła się na weselu, a żona rolnika szalała na parkiecie.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" to jedna z najpopularniejszych programowych par. W marcu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a już wkrótce na świat przyjdzie ich syn. Niedawno małżeństwo bawiło się na weselu. Kreacja uczestniczki zachwyciła internautów.

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin w zaawansowanej ciąży tańczy na weselu, wszyscy patrzą jednak na kreację

Marta Paszkin zdradziła, że termin jej porodu został wyznaczony na czerwiec. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nadal jest jednak bardzo aktywna. Ostatnio żona Pawła opublikowała krótkie wideo, na którym bawi się na weselu. Pomimo zaawansowanej ciąży, kobieta szalała na parkiecie w wysokich szpilkach.

Mimo że nagranie wskazuje na co innego, to większość wesela przesiedziałam a wręcz … przeleżałam! (w pokoju - nie na parkiecie). Ale tak kocham wesela, że nie mogłam sobie odmówić przyjścia na nie. To był piękny dzień dla państwa młodych i my też się super bawiliśmy - napisała na Instagramie Marta.
 

Uwagę internautów przykuła jednak kreacja uczestniczki programu "Rolnik szuka żony". Żona Pawła założyła kobaltową, długą suknię z koronkowymi zdobieniami. Stylizację uzupełniła biżuteryjną opaską oraz kolczykami. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Olśniewająco pani wyglądała.
Ale ślicznie wyglądałaś, piękny makijaż, kiecka i ta opaska na głowie, a kolczyki prawdziwe cudeńka.
Pięknie pani wygląda, sukienka prześliczna - pisali fani.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA