"Hotel Paradise". Widzowie mają dość ciągłych powrotów tydzień przed finałem. "Są już nudne!"

Tylko tydzień dzieli widzów "Hotelu Paradise" od finału ich ulubionego programu. Emocje sięgają zenitu, a twórcy show robią wszystko, żeby nie zabrakło zwrotów akcji. Kolejny powrót nie spodobał się jednak fanom.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W "Hotelu Paradise" znowu sporo emocji. Rajskie wakacje w tym miejscu to nie taka prosta sprawa. Trzeba rozważnie zawierać przyjaźnie. Niektórzy wolą szukać miłości, inni stawiają na konkretne strategie, które mają im zapewnić wygraną. Żeby nie było zbyt łatwo, produkcja nieustannie zaskakuje uczestników. Tym razem do programu wróciła Karolina. I to na moment przed finałem. Widzowie są już nużeni tymi "zwrotami akcji" i ciągnącym się programem.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Tomasz Karolak Michał WiśniewskiKarolak kopał rowy, a Wiśniewski pakował cebulę. Roznerski pracy się wstydził

"Hotel Paradise". Widzowie mają dość

Za sprawą decyzji Kaspra i Jaya dwie uczestniczki zostały nominowane do odejścia z programu. O tym, kto zostanie wyeliminowany - Karolina czy Oliwia - zdecydowały głosy pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu. Każdy z uczestników otrzymał dwie róże. Czerwoną wręczał osobie, która jego zdaniem powinna zostać, czarną tej, którą chce wyeliminować.

Z bukietem czarnych kwiatów została Karolina. Tak pożegnała się z programem. Eliminacja dziewczyny nie spodobała się Elizie, która nie była zadowolona, że Jay podjął taką decyzję. Uczestnik miał spore wyrzuty sumienia. Eliza zadręczała się też tym, że wskazała do opuszczenia show Oliwię.

Nadal źle się z tym czuję - przyznał na Instagramie Jay.

Fani programu nie mieli jednak do niego pretensji. Złościli się za to na twórców show.

 

Marika 'Hotel Paradise 5'"Hotel Paradise". Uczestnicy knuli za plecami Mariki? "Czułam się robiona w bambuko"

Jedna odpadła, to trzeba zastąpić kolejną. Po co takie nudne osoby się przywraca, które nawet nic nie wniosły do hotelu? Szał będzie, jak się znajdzie w finale.
Klaudia… bezsens. Tyle osób tydzień przed finałem. Produkcja przesadza, tak samo było w tamtym sezonie.
Te powroty są już takie nudne! - narzekają fani.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Więcej o: