"Hotel Paradise". Karolina w ogniu krytyki internautów. Poszło o zachowanie wobec Kaspra. "Wstyd"

Po powrocie do "Hotelu Paradise" Karolina liczyła na odbudowanie relacji z Kasprem, jednak ten nie okazał jej zainteresowania. Zainterweniowała, jednak internauci uważają, że przesadziła. Słusznie?

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakiś czas temu starzy uczestnicy piątej edycji "Hotelu Paradise" zaczęli wracać do raju. Po ponownym wejściu do hotelu, Kasper połączył się w parę z Dominiką, wyrzucając tym samym Anitę. Niespodziewanie jednocześnie pojawiły się jego dwie byłe partnerki - Karolina i Wiktoria. Z obiema był bardzo blisko.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Przed opuszczeniem show Kasper tworzył udany związek z Karoliną. Doskonale się dogadywali i wszystko wskazywało na to, że może się to przerodzić w relację romantyczną. Uczestniczka liczyła, że po jej powrocie wszystko wróci do normy, jednak były partner nie chciał udzielić konkretnej odpowiedzi na stawiane przez nią pytania. Do tej pory nie zabiegała o mężczyzn, jednak tym razem musiała zmienić taktykę.

Karolina z "Hotelu Paradise" zabiega o uwagę Kaspra. Internauci oburzeni

Karolina nie ukrywała, że zależało jej na Kasperze, dlatego widząc jego brak zainteresowania, postanowiła zwrócić się na siebie uwagę. Próbowała zbliżyć się do niego na wszystkie możliwe sposoby, dlatego nad ranem odwiedziła sypialnie jego i Dominiki. Jej zachowanie oburzyło widzów, którzy uważają, że była bardzo nachalna wobec Kaspra. 

Najpierw myślałam, że Karola za dużo wieczorem wypiła i stąd to zachowanie, no ale tym porankiem to już pozamiatała szanse u Kaspra.
Wstyd, żeby kobieta tak nachalnie osaczała chłopaka
Jak dla mnie powrót Karoliny jest co najmniej kompromitujący. Zachowanie rozkapryszonego dziecka, któremu zabrano zabawkę. Ups, żenua - czytamy w komentarzach na Instagramie.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Kasper oberwał za wyrzucenie Anity. Teraz się tłumaczy

W kolejnym odcinku panowie mają podarować Wiktorii i Karolinie serca, które będą znakiem, czy mogliby stworzyć parę. Myślicie, że otrzyma od Kaspra kolejną szansę?

Więcej o: