"Mask Singer". Poznaliśmy tożsamość kolejnej gwiazdy! Kto ukrywał się pod maską Ważki?

W szóstym odcinku "Mask Singer" nie zabrakło emocji. Decyzją jury i publiczności maskę ściągnęła Ważka. Kto ukrywał się pod kostiumem?

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mask Singer" - kim jest Bocian? Mamy trop!

Za nami szósty odcinek "Mask Singer", nowego muzycznego hitu TVN. Ostatnio programem pożegnała się Dorota Gardias, która występowała w kostiumie Róży. Tym razem emocji było jeszcze więcej. Grono jurorów-detektywów zasilił Hubert Urbański. Na początku gwiazdy zmierzyły się w muzycznych pojedynkach. Przegrani musieli stanąć do dogrywki. Zgromadzona w studiu publiczność oraz jury zadecydowali, że swoją tożsamość ujawni Ważka.

"Mask Singer". Kto krył się pod kostiumem Ważki?

W szóstym odcinku "Mask Singer" nie zabrakło elektryzujących występów. W pierwszym pojedynku zmierzyli się Bocian i Kogut. Jurorzy uznali, że pierwszy z nich musi zawodowo zajmować się śpiewaniem. Jednak według Kuby Wojewódzkiego pod kostiumem ukrywa Małgorzata Rozenek. Kacper Ruciński typował za to Annę Karwan. Takiego zdania jest też większość internautów. Występ Koguta również zebrał mnóstwo komplementów. Julia Kamińska i tym razem nie zrezygnowała z politycznych aluzji i uznała, że pod maską chowa się Mariusz Błaszczak. 

W kolejnym starciu uczestniczyli Ważka i Deszcz, który swoim występem zachwycił jurorów i zgromadzoną w studiu publiczność. Według Huberta Urbańskiego w owadzim kostiumie ukrywa się Magdalena Boczarska. Deszcz to zdaniem Joanny TrzepiecińskiejAleksandra Kurzak.

Do dogrywki stanęli Bocian i Ważka. Ta druga poradziła sobie niestety trochę gorzej i decyzją jury oraz publiczności musiała pożegnać się z programem. Okazało się, że pod kostiumem ukrywała się Barbara Kurdej-Szatan.

Udało Wam się odgadnąć tożsamość Ważki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.