"Bridgertonowie". Jak scenariusz nawiązuje do odejścia z obsady Rege-Jean Page'a? Drugi sezon ruszył pełną parą

"Bridgertonowie". Mimo rozczarowania wielu fanów produkcji, w nowym sezonie serialu nie zobaczymy Rege-Jean Page'a. Zobaczcie, w jaki sposób scenariusz nawiązał do jego postaci.

Więcej ciekawostek odnośnie seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Bridgertonowie" to kostiumowy serial Netfliksa, który cieszy się dużą popularnością. Premiera pierwszego sezonu przyciągnęła przed ekrany miliony widzów. Ci z zapartym tchem śledzili rodzące się uczucie pomiędzy dwójką głównych bohaterów - Simonem, czyli księciem Hastings i Daphne Bridgerton. Niestety Rene-Jean Page, odtwórca roli przystojnego księcia nie pojawi się już w drugim sezonie. Jego odejście z obsady produkcji od początku wywołało burzę w sieci. Jak do nieobecności postaci odniósł się scenariusz serialu?

Kinga Rusin, Edyta Górniak Kiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił

"Bridgertonowie". Jak scenariusz nawiązuje do odejścia z obsady Rege-Jean Page'a?

W pierwszym odcinku drugiego sezonu "Bridgertonów" Daphne wraca bez męża ze swojej rezydencji w Clyvedon Castle. Widzowie wkrótce dowiadują się, że kobieta - która niedawno powitała na świecie dziecko z Simonem - składa wizytę swojej rodzinie, aby pomóc swojej siostrze w przygotowaniach do oficjalnego wkroczenia na salony

Zdajesz sobie sprawę, że zostawiłam swojego męża i dziecko w domu, żeby tu być - mówi Daphnew obecności rodziny.

"Bridgertonowie". Co w 2. sezonie?

Drugi sezon "Bridgertonów" poświęcony jest bratu Daphne, Anthony'emu. W jego postać wciela się Jonathan Bailey. Widzowie tym razem będą śledzić jego życie miłosne. Zapowiedziane są także kolejne sezony produkcji (na razie łącznie cztery), więc fani serialu mogą odetchnąć z ulgą. W każdym z nich poznamy bliżej innego członka rodziny, który będzie grał główną rolę.

Więcej o: