"Milionerzy". "Kto otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla wraz z Mieczysławem Biegunem?". Pytanie sprawiło sporo trudności

W 461. odcinku "Milionerów" oglądaliśmy grę dwóch uczestników. Pani Barbarze szło naprawdę świetnie, aż do pytania o zdobywcę Pokojowej Nagrody Nobla z 1978 roku. Na fotelu obok Huberta Urbańskiego zasiadł też pan Radosław z Poznania. Jak poradzili sobie uczestnicy?

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Lewandowski pokazuje córce stadion

W 461. odcinku "Milionerów" grę kontynuowała pani Barbara z Warszawy. Kobieta świetnie sobie radziła, aż do pytania za 75 tys. złotych. Wtedy to uczestniczka wykorzystała pierwsze koło ratunkowe. Najwięcej trudności sprawiło jednak pani Barbarze kolejne pytanie, które warte było 125 tysięcy. Jak brzmiało?

"Milionerzy". Kto otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla wraz z Mieczysławem Biegunem?

Pani Barbara szła jak burza, aż do pytania za 125 tys. złotych, które brzmiało: Mieczysław  Biegun został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla za rok 1978 wraz z prezydentem:

A. Polski

B. Izraela

C. Egiptu

D. Czech

"Milionerzy". Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na pytanie o laureata Pokojowej Nagrody Nobla za rok 1978

Pani Barbara nie znała odpowiedzi na to pytanie, postanowiła zadzwonić do swojej przyjaciółki. Kobieta również nie była pewna, o kogo chodzi. Zaznaczyła jednak, że stawiałaby na "Egipt". Ostatecznie uczestniczka zdecydowała się wycofać z gry. Pani Barbara zapomniała, że dysponuje jeszcze jednym kołem ratunkowym. Kobieta przyznała, że jeśli miałaby wybrać któryś z wariantów, to posłuchałaby przyjaciółki i zaznaczyłaby odpowiedź C. - "Egiptu". Okazało się, że byłby to poprawny wybór.

Kolejnym zawodnikiem, który rozpoczął walkę o milion złotych, był pan Radosław z Poznania. Uczestnik dotarł do pytania za pięć tysięcy złotych, na które udzielił poprawnej odpowiedzi. W następnym odcinku powalczy o znacznie większe kwoty. Mężczyzna ma do dyspozycji jeszcze dwa koła ratunkowe - "pół na pół" oraz "telefon do przyjaciela".

Oglądaliście ostatni odcinek "Milionerów"?

Więcej o: