"Love Island". Mateusz chce ponownie walczyć o względy Caroline? Jego komentarz jest bardzo wymowny

Czy Mateusz i Caroline z "Love Island" wrócą do siebie? Jeden z komentarzy, który pojawił się na Instagramie zwyciężczyni programu "Love Island. Wyspa miłości" pokazuje, że jest to realny scenariusz.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Caroline i Mateusz jako para zwyciężyli w trzeciej edycji programu "Love Island. Wyspa  miłości". Mimo że wydawało się, że są w sobie bardzo zakochani i mogą stworzyć szczęśliwy związek, to ich relacja nie przetrwała próby czasu i w listopadzie 2021 roku oficjalnie ogłosili rozstanie. W mediach społecznościowych pojawił się jednak dowód mogący świadczyć o tym, że Mateusz wciąż coś czuje do byłej partnerki.

Zobacz wideo Mateusz i Caroline typują faworytów 4. edycji „Love Island"

 "Love Island. Wyspa miłości". Czy Mateusz chce znów zdobyć Caroline?

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo postów, w których gwiazdy i influencerzy składali fanom życzenia. Również Caroline opublikowała kilka słów od siebie.

Składam wam najpiękniejsze życzenia i samych niezapomnianych chwil w gronie rodziny. Niech te święta przyniosą wam wiele radości i miłości wśród najbliższych. Dziękuje wam wszystkim, którzy składaliście mi życzenia prywatnie, ja również życzę wam wszystkiego najlepszego - napisała Caroline.

Do wpisu dodała zdjęcie przy choince. Była uczestniczka randkowego show w długiej, różowej sukni i butach na obcasie prezentowała się zjawiskowo. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów na temat jej wyglądu. Wśród zachwytu fanów, pojawił się również wpis Mateusza.

Wesołych świąt słodziaku - napisał Mateusz pod postem Caroline.

'Love Island''Love Island' Screen: Instagram/@carolinejuchniewicz

Te słowa mogą być dowodem na to, że zwycięzcy trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości" w dalszym ciągu pozostają w dobrych relacjach. Caroline nie odpisała nic na życzenia byłego partnera. Być może wkrótce się przekonamy, czy ich rozstanie było tylko przejściowym kryzysem i zdecydują się odbudować związek. 

 
Więcej o: