"Love Island". Magda i Wiktor poważnie myślą o przyszłości. Planują dzieci? Padły wymowne słowa

Magda i Wiktor z programu "Love Island" wyznali na Instagramie, że oboje pragną mieć dzieci. Pojawiło się jednak "ale".

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

W finale czwartej edycji programu "Love Island" o głosy widzów walczyły trzy pary: Aleksandra i Adrian, Paulina i Andrzej oraz Magda i Wiktor. To właśnie ci ostatni swoją autentycznością przekonali do siebie publikę i wygrali program. Choć po powrocie do kraju przetrwały wszystkie związki, to szczególną uwagę skupiają na sobie właśnie zwycięzcy. Przy okazji ostatniej sesji Q&A na Instagramie zostali zasypani pytaniami.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

Terry Jones nie żyjeMinęły 52 lata od założenia grupy Monty Pythona. Jak potoczyły się losy twórców?

"Love Island". Magda i Wiktor poważnie myślą o przyszłości. Planują dzieci?

Ciekawscy internauci postanowili dowiedzieć się, czy Magda i Wiktor z czwartej edycji "Love Island" planują dzieci. Jak się okazuje, oboje bardzo tego pragną, ale jeszcze nie teraz.

Oboje chcemy mieć dzieci w przyszłości, ale myślę, że jest za wcześnie żebyśmy planowali takie rzeczy. Na tą chwilę opiekujemy się Furią - odpowiedziała Magda.

'Love Island''Love Island' InstaStories

Przypomnijmy, że od chwili sparowania w programie "Love Island" Magda i Wiktor byli niemalże nierozłączni. To oni jako pierwsi wyznali sobie miłość przed kamerami i zaczęli planować przyszłość.

Zobacz też: "Love Island". Bruno i Mona ogłosili rozstanie. "Prawdziwe życie i obowiązki weryfikują wszystko"

Czas w "Love Island" dał mi Magdę i wielu przyjaciół. Znów nauczyłem się mówić o emocjach. Jestem szczęśliwy - mówił w finałowym odcinku Wiktor.

Agnieszka Woźniak-StarakFanki Agnieszki Woźniak-Starak kochają jej styl. Spodoba im się jej brzoskwiniowe bikini?

Jak widać, również po programie miłość uczestników kwitnie. W październiku, czyli zaledwie kilka tygodni po zakończeniu show, zamieszkali razem, a wspólne życie chętnie relacjonują na Instagramie.

Więcej o: